Mutlaka izlemeniz gereken ‘Romantik Komedi’ filmleri

En güzel romantik komedi önerileri için film severler buraya!

Abone Ol 

Güzel, keyifli bir film gecesi yapmak istiyorsanız bu filmleri mutlaka listenize eklemelisiniz. Bazen ağlayacağınız bazen gülmekten karnınıza ağrılar girecek filmler işte tamda burada!

1-Pretty Woman

Julia Roberts ve Richard Gere’in muhteşem uyumu ve oyunculukları sizi izlerken mest edecek. 1990 yapımı olan bu film zengin bir iş insanı olan Edward Lewis tarafından çeşitli iş ve sosyal işlevler için eskort olarak işe alınan Hollywood hayat kadını Vivian Ward’a ve onların hafta boyunca gelişen ilişkilerine odaklanıyor.

2- Me Before You

2016 yapımı olan bu film 1 saat 50 dakika boyunca sizi hem güldürecek hem ağlatacak.. Filmin konusu ise tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan yarı felçli genç adam, bakıcı olarak küçük bir kasabada yetişmiş genç kadını istihdam ettir. Bu genç adam ve kadının bir araya gelişi hayatlarını yeni bir yola sürükleyecektir.

3- Arkadaştan Öte

Sadece iki iyi arkadaş olan bu ikilinin arasında arkadaşlıktan çok öte bir anlaşma olur ve bu anlaşma zamanla yerini aşka bırakır. Bu cesur romantik komedide Justin Timberlake ve Mila Kunis, gönül işlerine bulaşmadan ilişkilerini sürdürmeye çalışıyor. 2011 yapımı olan bu film kesinlikle listenizin ilk sıralarında olmalı!

 

Başa dön tuşu