Merve Boluğur: Işın Karaca zayıfım diye kıskanıyor

Şarkıcı olacağını açıkladıktan sonra Işın Karaca tarafından sert bir şekilde eleştirilen Merve Boluğur, Karaca'nın kendisini kıskandığını düşünüyor.

Hande Erçel'den Murat Dalkılıç açıklaması

Önceki gün Kavacık'ta görüntülenen oyuncu Hande Erçel, eski aşkı Murat Dalkılıç'ın kendisini sosyal medyada takipten çıkması hakkında konuştu.

Hande Erçel, Murat Dalkılıç'ı takip etmeyi bıraktı

Ünlü oyuncu Hande Erçel, eski sevgilisi Murat Dalkılıç'ı Instagram hesabından sildi.

Murat Dalkılıç'tan boy açıklaması: Artık bir önemi yok

Murat Dalkılıç'tan boy açıklaması: Artık bir önemi yok

Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, boyuyla ilgili soruyu "Artık bir önemi yok sanki." şeklinde yanıtladı.

Murat Dalkılıç ilişkideki kriterlerini anlattı

Murat Dalkılıç ilişkideki kriterlerini anlattı

Oyuncu Hande Erçel'le evlilik yolundayken ayrılan Murat Dalkılıç, Emel Yalçın'ın 'Valla Bilemedim' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Murat Dalkılıç'tan şaşırtan Hande Erçel hamlesi

Beş ay önce üç yıllık ilişkilerini bitiren Hande Erçel ve Murat Dalkılıç cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Hande Erçel zayıflığıyla dikkat çekti

Adı sık sık Kerem Bursin ile aşk dedikodularına karışan oyuncu Hande Erçel'in son fotoğraflarındaki zayıflığı hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel aynı düğünde

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel önceki akşam bir nikah töreninde karşılaştı. Dalkılıç, nikah sonrası eski sevgilisine bakarak 'Hasret Geceleri' adlı şarkısını seslendirdi.

Murat Dalkılıç gönlünü Derya Çayırgan’a kaptırdı

Geçtiğimiz aylarda Hande Erçel ile birlikteliğini sonlandıran Murat Dalkılıç’ın sosyal medyada voleybolcu Derya Çayırgan’la olan beğeni paslaşmaları merak uyandırdı.

Hande Erçel’in sessizliği kafaları karıştırdı

Önceki gün Beykoz Kundura Fabrikası'nda objektiflere takılan Hande Erçel, Murat Dalkılıç'la ilgili ayrılık sorularını yanıtladı.