Murat Dalkılıç'tan itiraf: 7 kez estetik yaptırdım

İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk olan şarkıcı Murat, hakkında merak edilenleri anlattı.

Geçtiğimiz haftalarda televizyon programında sevgilisi Hande Erçel ile ilişkileri hakkında samimi açıklamalarda bulunan Murat Dalkılıç, bu sefer hayatına dair bilinmeyenleri izleyiciyle paylaştı.

Dövmemi sildirmeyeceğim

Kolundaki 'Dalkılıç' dövmesinin özel bir anlamı olduğunu söyleyen Murat Dalkılıç, "Rahmetli dedem hep 'oğlum adınıza sahip çıkın' derdi. Dedem de benim hayatımda çok özel bir insandı. Onu kaybettikten sonra 'Dalkılıç' dövmesini yaptırdım. 'Artık yeter, dövmeyi kapatalım ya da değiştirelim' diyenler oldu. Ben hiçbir zaman değiştirmeyi düşünmüyorum.” dedi.

Burnumu 7 kez yaptırdım

İlkokuldan beri burnuna 7 kez estetik yatırdığını söyleyen sanatçı, "Benim bir hastalığım var. Burun kemiklerim dışarı doğru çıkıyordu. Doktor o kemikleri alırken kıkırdağımı da almış benim hayatımın en zor zamanları başladı. Oramdan buramdan bir şeyler alınıp sürekli burnuma eklendi. Artık bir şey de olsa burnumu yaptırmayacağım, yoruldum.” İfadelerini kullandı.

20 kişiye konser verdim

Hayatı boyunca unutmayacağı 20 kişilik konser hakkında konuşan Dalkılıç, "Ozan Doğulu ile Avrupa bir festivalde sahne alacağız. Acayip hazırlandık. Dans gösterileri görsel şovlar falan, büyük bir organizasyon… Ben sahneye çıkacağım içeride 7 bin kişi falan var. Asansörle sahneye çıktım, kendimi ortaya bir attım baktım 20 kişi var. 'Biraz önce 7 bin kişi vardı. 15 dakikada ne zaman dağıldınız, kimden nasıl kaçıyorsunuz?' o anları unutamam. Turne bitti Türkiye'ye döndük. 'İnanılmaz bir festival performansı, Murat Dalkılıç'tan Ozan Doğulu'dan' diye haberler yaptırdık. Bu tarz olaylar başımıza gelebiliyor.” diyerek herkesi şaşırttı.

Yorumlar

YORUM YAZ