Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış

Abone Ol 

Pars Medya tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Uluslararası Zirve Ödülleri, geçtiğimiz gece İstanbul’a damgasını vurdu. Şehrin en görkemli mekanı Cahide Palazzo'da gerçekleşen ödül törenine birbirinden ünlü isimler akın etti.

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #1

Organizasyonu Pars Medya’dan Kurban Akar, Oğuz Ünal Kalafat , C.Kaan Şimşek ve Furkan Metin'in  yaptığı geceye; Orhan Gencebay , Polat Yağcı, Merve Dinçkol, Özlem Yıldız, Fatih Ürek, Gökhan Taşkın, Celil Nalçakan, Oya Başar, Behzat Gerçeker, Cem Belevi, Cem Öğretir, Mehmet Ali Erbil, Kerem Alışık, Erol Köse, Ebru Destan, Ersin  Korkut, Mustafa Erdoğan, Aleyna Solaker, Burak Hakkı, Fulya Öztürk, Alper Alp, Hakan Solaker, Nilay Dorsa,Tolgay, Sevcan Dalkıran,  gibi iş, Sanat, moda, müzik, televizyon Sektöründen birçok isim katıldı. 

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #2

Atv'den ‘Kardeşlerim’ ve ‘Destan’; Kanal D’den de ‘Yargı’ ekibinin eşlik ettiği bu özel gecenin sunuculuğunu Tayyar Işıksaçan, Ivana Sert ve Simge Tertemiz yaptı.  Pars Medya tarafından hazırlanan organizasyonda Gülben Ergen ve Serdar Ortaç şarkıları Cahide Palazzo'nun muhteşem ambiyansında yankılandı. 500 seçkin davetlinin katıldığı Uluslararası Zirve Ödülleri’nde sektöre emek ve değer katan, başarılarıyla ülkemizi gururlandıran 60 kişi ve markaya ödül verildi.

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #3

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #4

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #5

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #6

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #7

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #8

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #9

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #10

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #11

Muhteşem geceden çocuklar gülsün derneğine büyük bağış #12

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu