Modern gelinler için çarpıcı siyah gelinlikler

Beyaz gelinlikler uzun yıllardır gelinlerin favori seçeneği olsa da eşsiz bir deneyim için başka birçok renk seçeneği mevcut...

Beyaz renk, gelinlerin özel günlerinde giymeleri için tercih edilen geleneksel renk olarak görülüyor. Fakat beyaz, klasik ve sevimli görünmekle birlikte, bir gelinin tek seçeneği değildir. Biraz daha eşsiz bir deneyime istekli olanlar için, başka birçok renk seçenekleri var.

Özellikle, siyah tonları, bir gelinlik için muhteşem bir görünüm oluşturur. Öyleyse, büyük gününüzde cesur bir ifade oluşturmak istiyorsanız, neden siyah gelinlikleri düşünmüyorsunuz?

Siyah dantelli gelinlik

Düğün gününde siyah giymenin en iyi yollarından biri dantelli elbiselerdir. Siyah dantel inanılmaz romantik ve zarif bir görüntü oluşturur. Bu da bir gelinlik için mükemmel bir seçimdir. Yapmanız gereken tek şey size en uygun stili ve silueti seçmek. Baştan ayağa dantel tasarımlar inanılmaz derecede lüks görünse de, sadece bir dokunuşa sahip stiller sofistike bir estetik sunabilir. Ancak, hangi tipi seçerseniz seçin, düğünün ardından gelinliklerinizi tekrar kolayca giyebileceksiniz.

Uzun siyah gelinlik

Görünümünüze geleneksel bir dokunuş için, uzun siyah bir gelinlik tercih etmeyi düşünün. Elbisenizi daha da uzatmak istiyorsanız kuyruk ekleyebilir veya prenses model seçebilirsiniz. Ancak, uzun siyah bir elbisenin anında çok fazla dikkat çekeceğine dikkat etmek önemlidir. Bu nedenle, takı, saç ve makyaj da dahil olmak üzere görünümün geri kalanını, fazladan görünmemesi için nispeten basit tutmayı unutmayın.

Kısa siyah gelinlik

Kalbinizi modern bir düğüne göre ayarladıysanız, kısa siyah bir elbise sizin için ideal seçim olabilir. Ancak, büyük gününüzde bir yıldız gibi parlayabilmeniz içni gelinliğinizin standart bir elbiseden daha sofistike görünmesini sağlamalısınız. Bunu yapmak için, tül ve dantel gibi klasik gelin stillerini deneyin. Ayrıca, ekstra özel bir dokunuş için süslemeli veya nakışlı bir tasarım düşünün.

Siyah gotik gelinlik

Siyah gelinlik, özellikle gotik görünüşü seven gelinler için mükemmel bir seçenektir. Çoğu siyah elbise hafif bir gotik estetik sunacak olsa da, belirli stiller gotik tarzı daha yoğun bir şekilde kucaklıyor. Öyleyse, fantezi havası olan bir gelinlik peşindeyseniz, kalın dantel, uzun kollu, ağır kumaşlar veya siyah brokar gibi unsurlara sahip bir tasarım arayın. Koyu makyajı seçmek, bütün olarak gotik bir görünüm elde etmenize yardımcı olabilir.

Siyah-Beyaz gelinlik

Siyah bir gelinlik giymeyi düşünüyor, ancak klasik beyazı da tamamen terk etmekten emin değilseniz, neden her iki rengi de kucaklamıyorsunuz? Siyah ve beyaz karışımı ile eşsiz tarzınızı sergileyebilirsiniz. İnce bir görünüm için siyah ağırlıklı, beyaz bir elbiseyi tercih edin. Daha yoğun bir görünüm için beyaz dokunuşları olan siyah bir stil seçin.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ