Modamelis tunik modelleri ile stiliniz ön plana taşıyın

Modamelis'in yeni sezon ürünleri ile modern stilinizi bir adım öne taşıyan tunik tasarımları ile trend detayları stilinize taşırken, açık renk ve yaz modasına uygun eşarplarınız ile mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz.

Modern ve asil stili bir adım öne taşıyan ve her daim sofistike, kaliteli tarzı yansıtan tesettür giyim tunik modelleri ile zarafetiniz bir adım öne taşıyabilirsiniz. Modamelis olarak modern çizgilerimiz ile sizlere sunduğumuz tunik modellerimiz, rahatlıkları kadar kaliteli kesimleri, kumaş tipleri ve geniş renk yelpazeleri ile öne çıkıyorlar.

Modern stilinizi bir adım öne taşıyan ve gövde hizasına piliseli model ile tasarlanan, bej çizgili beyaz tunik tasarımları ile trend detayları stilinize taşırken, açık renk ve yaz modasına uygun eşarplarınız ile mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Spor stiliniz ve dinamik bir görünümü ön plana taşımanız için ise bebek mavisi, buz mavisi ve siyahın asaletini birleştirdiğimiz kat kat tunik modelimiz ile ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Salaş pantolonlarınıza en uygun tunik modellerine ulaşın

Yaz sezonunun trend modelleri arasında yer alan ve tesettür modasını yakından takip eden kadınların tercih ettiği etekli ve katlı tunik modellerini, zarif çizgilerimiz ile birleştirerek sizler için sunuyoruz. Yeşil, kahverengi, hası rengi, gri ve beyaz bohem, salaş pantolonlarınız ile tam uyumu yakalayan katlı tesettür tunik modelleri ile zarif kombin detaylarını yansıtabilirisiniz.

Üç farklı renk ile tasarlanan katlı tuniklerimizin hareketli modelinden ilham alarak spor bir stili ön plana alabilir, alt kombinde salaş buz mavisi pantolonları tercih ederek modern çizgilere sahip bir takım kullanabilirsiniz.

Nakışlı tunikler ile stilinize dikkat çekin

Modamelis olarak doğadan ilham alınarak tasarlanan nakışlı tunik modellerimiz, yazın dinamik günlerine uyumlu bir kombin yapabilmenize olanak sağlarlar. Tasarım yelpazemizde yer verdiğimiz uçuk mavi ve ekru kumaş seçenekleri ile pastel tonlarda iplikler ile işlenen nakışlar birleştiğinde, masalsı bir stili ön plana taşıyan tunik modelleri ortaya çıkmaktadır.

Sahil kenarında ve tatillerde açık renk eşarplarınız, minimal ve tasarım çantalarınız ile kombinleyebileceğiniz nakışlı mavi ve ekru, tesettür giyim ürünü tuniklerimiz, terlemenize neden olmayacak kaliteli ve hafif gömlek kumaşlarından tasarlanmıştır. Aydınlık renkler ve düz kesim detayları ile zarafetiniz bir adım öne taşıyan nakışlı tuniklerimiz, uzun etek ve pantolon tipleri ile muhteşem uyumu yakalarlar.

Piliseli tunikler ile geceye hazır olun

Özel davetlerde ve gece yemeklerinde spor şıklığı ön plana taşıyabilmeniz için sizlere sunduğumuz piliseli tunik modelleri ile güçlü ve zarif stiliniz bir adım öne taşıyabilirsiniz. Özel davetler ve nişan törenlerinde volumlü kumaş pantolonlar ile kombinleyebileceğiniz bej, bordo, hali ve piliseli tunik modellerimizi, her tip kumaştaki eşarplarınız ile uyumlu şekilde kullanabilirsiniz.

Modamelis olarak, pileli tuniklerimizde kullandığımız elastan polyester kumaş ile dökümlü ve kaliteli bir kalıbı ön çıkarırken, siyah, lacivert ve bordo gibi renk seçenekleri ile özel davetlere kısa sürede hazır olmanızı sağlayacak star parçaları sizler için sunuyoruz. Tesettür giyim seçeneklerinden Pileli tuniklerimiz dilerseniz hoş broşlar ile kullanarak daha klasik bir stili de yansıtabilirsiniz.

Yorumlar

YORUM YAZ