Moda haftalarından göze çarpan görünümler

New York, Londra, Milano ve Paris moda haftalarından en sevdiğimiz görünümleri derledik.

İster New York, ister Milano, ister Paris'i inceleyin, moda haftaları yenilikler ve riskler dolu. Biz de sizler için moda haftalarından öne çıkan görünümleri derledik.

Celine

Hedi Slimane, 60'ların ve 70'lerin tüm burjuva tarzını, şık parçalarla sergiliyor. Çiçekli omuz çantası, katmanlı kement kolyeler ve tokalı kemerle eşleştirilen mükemmel oranda kapitone bir ceket, her ortamda tarz olmanızı sağlar.

Alexander McQueen

Bu gösteri gerçekten nefesimizi kesti. Yalnızca kıyafetlerin mükemmelliği nedeniyle değil, aynı zamanda gösterinin toplum ve gezegen için sorumluluk bilincinde olması ve bunların birbirleriyle bağlantılı olarak sergilendiği için. Ama evet, kıyafetler! Ceketin keskin terziliği ile elbisenin romantik havası harika iki trendi yan yana getiriyor.

Jonathan Cohen

Çeşitlilik, birçok tasarımcı tarafından akılda kalıcılığın artması için kullanılıyor ancak sezon boyunca gerçekten akılda kalan koleksiyon New York'ta Jonathan Cohen'di. Mexico City'de doğan ve San Diego'da büyüyen bir tasarımcının bu koleksiyonda ikili mirasını harika bir şekilde yansıttığı görülebiliyor.

Loewe

Bu kritik noktada modaya geri dönmenin harika bir zamanı var. Jonathan Anderson'ın eski-yeni karışımı, bu son derece modern silueti oluşturmak için nokta atışı yaptığını gösteriyor. Bu sadece mevsimlik bir 'görünüm' değil, toplanması ve değer verilmesi gereken bir şey.

Prada

Prada'nın sessizliğini ve zarafetini seviyoruz. Fevkalade güvende ve kadınsı hissettiren tasarımlar, en ince kaşmir ve diğer parçalara işleniyor.

Burberry

Bu koleksiyon gerçekten Riccardo Tisci'nin, Burberry'deki temelini bulmuş gibi görünüyor. İkonik İngiliz markasının klasik kodları, Tisci'nin imzasıyla gotik romantizme dönüşüyor. Bu unicornlardam esinlenilmiş elbise şovda en çok göze çarpan parçaydı. Pırıl pırıl örgü kaplamasıyla oluşan şık siluet hemen göze çarpıyor. Elbisenin tam anlamıyla beyaz tüylü bir kuyruğa sahip olması moda fantezisinin mükemmel dokunuşunu yaratıyor.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :