Moda dünyasının unutulmaz gecesinden görüntüler!

Her sene farklı konseptlerle düzenlenen Met Gala etkinliğinde bu sene de unutulmaz anlar yaşandı. Bakalım ünlü isimler nasıl kombinler tercih etmişler?

Abone Ol 

Mükemmel dönüş

Gala, pandemi sebebiyle 2020 yılında iptal edilmişti. Bu sene ise iki ayrı gece olarak karşımıza çıktı. İlk gecenin tamamlanmasının ardından ikinci gece mayıs ayının ilk haftası gerçekleşti. Bakalım gecenin konsepti olan ”Yaldızlı Cazibe’yi” ünlü isimler nasıl yorumlamış?

2022 Met Gala Kıyafet Kodu: Yaldızlı Çekicilik

Blake Lively

2022 Met Gala Kırmızı Halı Görünümleri

Blake Lively brings 'gilded glamour' to Met Gala 2022 red carpet

İşte Gala’nın en gözde ismi: Blake Lively! Bakır tonlu elbisesi özgürlük heykelinin ilk zamanlardaki halini temsil ederken mavi renge dönüşen hali ise günümüzdeki özgürlük heykelini temsil ediyor. Blake’in kostümü sosyal medyada olay oldu. Özellikle kostümünün renk değiştirmesi büyük ilgi gördü! Blake gerçekten de Gala’nın en güzel kostümünü giyen kişi olmuş.

Gigi Hadid

Met Gala 2022 Red Carpet Fashion: What the Stars Wore

Met Gala 2022: Gigi Hadid sets the red carpet on fire in her Versace red  latex catsuit & quilted giant cape | PINKVILLA

Gigi Hadid, Versace marka kostümüyle büyük ilgi topladı! Zaten tercih ettiği renge bakılırsa ilgi çekmemesi mümkün değil. Ben deri kıyafetine bayıldım ancak üstüne giydiği kostümü ne yazık ki beğenmedim Gigicim.

Kendall Jenner

Kendall Jenner Sported Bleached Eyebrows and a Completely Sheer Top at the 2022  Met Gala | InStyle

Siyahların kraliçesi Kendall, Prada marka kostüm tercih etmiş ve nefis bir görünüm yakalamış. Konsept 1770-1890’lı yılların New York hayatını temsil ederken Kendall temayı mükemmel bir şekilde yansıtmış. Ona baktığımda o dönemin baloları kafamda canlandı.

Kylie Jenner

Kylie Jenner's Off-White Wedding Gown at the 2022 Met Gala | POPSUGAR  Fashion

Kylie Jenner Reveals How Met Gala Look Honored the Late Virgil Abloh |  PEOPLE.com

Off-White marka kostüm tercih eden Kylie, iki dönemi birbirine harmanlamış desek yanlış olmaz. Bu sene file detayının moda olacağından bahsetmiştik Kylie de modaya hemen ayak uydurmuş görünüyor.

Billie Eilish

Billie Eilish Goes Goth Glam in Gucci at the 2022 Met Gala | PEOPLE.com

Met Gala 2022: Billie Eilish in Gucci - Tom + Lorenzo

Billie, Gucci marka kostümüyle temayı tamamen yansıtan ünlüler arasında. Elbisesi, kolyesi, saçı, dantel detayıyla şahane gözüküyor. Bu işi biliyorsun Billie!

Bella Hadid

Bella Hadid – Met Gala 2022 • CelebMafia

Bella, Burberry marka kostümüyle Kendall gibi siyahları tercih etmiş. Dantel detayıyla 70-90’lı yılların New York hayatına bizi götürürken ayak bileğine taktığı inciler ilgi çekici gözüküyor!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu