Mine Tugay’ın zorlu yılı: ‘Trajik bir durumdu’

Sevilen ve ilgi gören ünlü oyuncu, bir dönem oldukça fazla olumsuz eleştiriye maruz kalmıştı. Aynı zamanda hastalığıyla da başa çıkmaya çalışan Tugay, estetik doktorunun kurbanı olduğunu itiraf etti...

Abone Ol 

Mine Tugay, geçtiğimiz aylarda Yalı Çapkını dizisine konuk olmasıyla sosyal medyayı sallamıştı. Tugay, yüzündeki değişim sebebiyle konuşulurken birçok olumsuz eleştiriye maruz kalmıştı.

Ünlü oyuncu, gözündeki sağlık problemi nedeniyle ameliyat olduğunu ve zaman zaman ameliyatlı bölgede çökmelerle şişmeler olduğunu söylemişti. Bu durumu ekranda gizlemek için ise fazla filtre kullanıldığını, sosyal medyada dendiği gibi estetik bağımlılığı olmadığından bahsetmişti.

Özel bir dergiye verdiği röportajda ise bu konuya daha ayrıntılı açıklama getirdi.

Ünlü oyuncu, röportajında şu ifadeleri kullandı: “Burnuma yıllar önce estetik yaptırmıştım, pişman değilim. On seneden fazla da sol gözümün altındaki sorunla uğraşıyorum. Bunu tamamen çözebileceğini iddia eden bir doktorun ameliyatına ‘Tamam’ dedim. Ama doktor ameliyatta yüzüme kendi estetik zevklerine göre dolgular yapmış. Mental açıdan çok zor bir yıldı. Trajik bir durumdu. Evin bir odasını spora ayırdım. Pilates yoga yapıyorum. Cardio çalışmaya da başlayacağım.”

Ayrıca ünlü oyuncu, aşka hala inandığını ama daha seçici olduğundan bahsetti: “Evlilik bana ne yakın ne uzak.  Belli bir yaştan sonra seçiciliğiniz artıyor, beklentileriniz değişiyor. Bu hızlı tüketim döneminde bile hâlâ aşka inanan bir kadınım.”

Başa dön tuşu