Midyeci Ahmet ile boşandığı eşi arasında gerilim tırmanıyor

Midyeci Ahmet, Nafaka olarak eşi Deniz Çiçek'e Beşiktaş'taki merkez şubeyi bıraktı. Ancak o dükkânın tam karşısına yeni bir Midyeci Ahmet açtı. "Şimdi beni bitirmek istiyor" diyen eski eşi Deniz Çelebi isyan etti. Ahmet Çiçek ise elini masaya vurdu eşine ağlayarak seslendi.

Abone Ol 

Midyeci Ahmet ismiyle tanınan Ahmet Çiçek, ilk şubesini Beşiktaş’ta açtı daha sonra ünü tüm Türkiye’ye yayıldı. Midyeci Ahmet’in tutmasındaki en büyük sebeplerden biri de eşi Deniz Çelebi’nin hazırladığı midyelerdi. Ancak Midyeci Ahmet ve eski eşi Deniz Çelebi birbirine girdi ve anlaşamayan ikili, yakın tarihte evliliklerini bitirdi. Ahmet Çiçek, Beşiktaş’taki merkez şubeyi eski eşine devretti.

Ancak Midyeci Ahmet bu şubesinin karşısına başka bir dükkân açarak “Beşiktaş ana şubemiz ile markamızın hiçbir şekilde bir bağı kalmamıştır. Gerek satılan ürünler, gerek hizmet kalitesinin kontrolü bünyemizden çıkmıştır. Midye, kokoreç gibi tedarik edilen ürünler kesinlikle tarafımızdan sağlanmamaktadır” diye paylaşım yaptı.

“Bu marka benim kolyem satılarak oluşturuldu!”

Deniz Çelebi ise özetle şunları söyledi: “Bu marka benim kolyem satılarak yaratıldı. Boşanırken Beşiktaş merkez şubeyi bana verdi. Ama ben ve çocuklarım bugün mağdur ediliyoruz. Merkez şube mahkeme kararıyla aldığım tek yer. 25 tane şubesi var. Beşiktaş şubeyi elimden almaya çalışıyor. Çünkü benim bir kadın olarak ayakta durmaya çalışmamı istemiyor. 9 günde karşıma şube açıldı.”

“Beni bir eş olarak değil de çalışanı olarak görmeye başladı”

Deniz Çelebi “Boşandıktan sonra, 15 gün içerisinde benimle franchise sözleşmesi imzalaması lazımdı. Bu şubeye mal vermesi gerekiyordu. Boşanmadan sonra dokuzuncu gün mal vermeyi kesti. Karşıma dükkan açtı. Kadın olarak güçlü durmamı istemiyor. Başarmamı istemiyor. Benim ona muhtaç olmamı istiyor. Sosyal medyada ‘Çocuklarına nafaka alıyorsun zaten’ diyorlar. Çocuklarımın nafakasını ben üç aydır zorla alıyorum. Midyeci Ahmet markası dededen, ya da babadan kalma bir yer değil. Biz Ahmet Bey ile emek vererek bu markayı yarattık. Midyeci Ahmet lezzeti benim elimden geçiyor, bütün reçeteler bana ait. Şu an midyeyi ben yapıyorum, kokoreci aynı yerden temin ediyorum. Yakışmadı Midyeci Ahmet’e. Beni bir eş olarak değil de bir çalışan olarak görmeye başlamıştı” şeklinde konuştu.

Eşinin duruma tepki göstermesinin ardından Midyeci Ahmet, sosyal medya hesabından bir video yayınlandı. Midyeci Ahmet’in sinirlenerek masayı yumruklaması ve ağlaması dikkat çekti. İş o video 👇

Deniz Çelebi ise Midyeci Ahmet’in açıklamasından sonra instagram hesabından açıklama yaptı. Bu böyle gider gibi görünüyor siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu