Diyet uygularken yapılan yanlışlar

Hiç yemek yemeden zayıflanmayacağını dile getiren Diyetisyen Ayşegül Keskinkılıç, diyet uygularken yapılan yanlışları anlattı.

Bayram sonrası hafifleme tüyoları

Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem Şeber, bayram sonrası hafifleme ve yavaşlayan metabolizmayı hızlandırmanın tüyolarını paylaştı.

Yanlış diyetin neden olduğu kötü sonuçlar

Yanlış diyetlerin hem vücut dengesini hem de psikolojiyi bozduğunu söyleyen Dyt. Büşra Sağıroğlu, sağlıklı kilo vermenin püf noktaları anlattı.

Yavaşlayan metabolizmayı 8 adımda hızlandırın

Yavaşlayan metabolizmayı 8 adımda hızlandırın

Ramazan ayında gün boyu aç kalmaya alışan mideyi, yormadan yavaşlayan metabolizmayı hızlandırmak ve dengeli beslenme düzenine döndürmek mümkün.

Egzersiz reçete olarak yazılmalı

Egzersiz reçete olarak yazılmalı

Düzenli egzersizin psikiyatri tedavi sürecini oldukça olumlu etkilediğini söyleyen uzmanlar, egzersizin reçeteye yazılması gerektiğini belirtti.

Vücudunuzu arındıracak 3 günlük sıvı detoks programı

Vücudunuzu dinlendirmek, arındırmak ve yeniden doğmuş gibi hissetmek için bu 3 günlük sıvı detoks programını uygulayabilirsiniz.

2 haftalık yaza merhaba diyeti

Hava sıcaklıklarının yavaş yavaş arttığı şu günlerde beslenme düzeninizi ayarlayarak yaza formda bir başlangıç yapmanız için 2 haftalık yaza merhaba diyeti...

Tarçınlı süt göbek yağlarını eritiyor

Yazın gelmesiyle birlikte daha da göze batan göbek yağlarından kurtulmak için tek yapmanız gereken tarçınlı süt içmek.

Yaz geliyor diye sıkı bir detoks uygulamak doğru değil

Uzmanlar yaz gelirken sıkı bir detoks yapmanın çok da sağlıklı olmadığını belirtti. İşte nedeni...

Sık yapılan diyet metabolizmayı bozuyor

Yaptığınız diyetlerin sıklığı sizi fazlalıklarınınızdan kurtarmak yerine metabolizmanızın zayıflatmasına sebep oluyorsa işte size uzmanından tavsiyeler...