Meşhur kalçalarını neden küçültmeye çalışıyor

Kalçalarını artık istemiyorsa bir sebebi olmalı... Ünlü güzel, adıyla özdeşleşen kalçalarından neden kurtulmak istiyor?

Şimdi şöyle bir düşünün Kim Kardashian denilince aklınıza ilk olarak ne geliyor.. Şanı, şöhreti, TV için ailesiyle birlikte hazırladığı reality şovları, dudak uçuklatan serveti, 72 gün süren evliliği, hatta seks kasedi bir yana dikkat çekecek irilikteli kalçaları..

31 yaşındaki Kardashian şöhretini büyük ölçüde borçluğu olduğu kalçalarını küçültmeye çalışıyor. Bunun nedeni de oldukça ilginç. Kardashian'ın, moda alanına da el atan sevgilisi Kanye West'in tasarımı olan elbiselere sığabilmek için kalçalarını küçültmeye çabaladığı ileri sürüldü. Bunun için Kardashian'ın insanüstü bir çaba göstererek spor salonundan çıkmadığı söyleniyor.

New York Daily News gazetesinin haberine göre Kim Kardashian sevgilisi Kanye West\'in tasarladığı ve kendisi için seçtiği elbiseleri güzel bir şekilde üzerinde taşıyamadığı için üzülüyor. Gazetenin iddiasına göre Kardashian bu elbiseleri hakkını vererek giyebilmek için de sıkı bir egzersiz programı uyguluyor. Kanye West, DW adını verdiği koleksiyonunu ilk olarak geçen Ekim ayında Paris Moda Haftası'nda tanıtmış ve karışık yorumlar almıştı.

Kardashian önceki yıl bir dergiye verdiği röportajda "Kalçalarımla gurur duyuyorum" demişti. Kardashian, "protez" olduğu iddia edilen kalçalarının gerçek olduğunu ispat etmek için de TV şovu kapsamında bir hastanede röntgen çektirmişti. Keeping Up With Kardashians adlı TV şovu kapsamında çekilen
bu görüntüler daha sonra ekranlara da geldi. Kardashian bu şekilde kalçalarının doğal olduğunu da kanıtlamıştı.

"KALÇALARIM OLMASA BENİ KİMSE TANIMAZ" DEMİŞTİ

Çok ünlü ve zengin bir aileden geliyor... Manken, oyuncu ve TV yıldızı... Güzel, çekici, yeteneksiz de sayılmaz.. Ama Kim Kardashian ne yaparsa yapsın, her zaman kalçalarıyla magazin basınına konu oluyor... Aslında bu durumdan da hiç rahatsız değil... Hatta kimi zaman "Eğer bu kadar özgün kalçalara sahip olmasaydım belki de beni kimse tanımazdı." dediği de oluyor.

Yorumlar

YORUM YAZ