Merve Özbey’den yürek burkan hikaye: BABAM KÖTÜ BİR KOCAYDI

Geçtiğimiz hafta Armağan Çağlayan'nın YouTube programına konuk olan Merve Özbey babasının vefatından sonra itirafta bulundu.

Abone Ol 

Ünlü şarkıcı Merve Özbey 2 yıl önce kaybettiği babası hakkında konuştu, babasından bahsederken ”Babam çok kötü bir kocaydı” ifadelerini kullandı. Şarkıcı, babasının dünyanın en iyi insanlarından biri olduğunu fakat hiç iyi bir eş olmadığını dile getirdi.

Ünlü şarkıcı aile içi sorunlarını ve yaşadıkları zorlu zamanları anlattı: Babama yaklaştıkça o bizden kaçtı!

Babası vefat ettiğinde 6.5 aylık hamile olduğunu belirten Özbey bu süreçte çok zorlandığını belirtti, ” Annemle beraber yaşadıklarımız hiç kolay şeyler değildi. Babam sorumluluktan kaçtı galiba. Bir süre benimle görüşmedi. Küçük bir çocuk olduğum için babama çok ihtiyacım vardı. Ben babamı aradıkça telefonlarımı açmamaya başladı. Gelmek istiyorum dedikçe bahane üretti. Ama hiçbir zaman saygısızlık etmedim. Ben tam babamla konuşmaya başlarken babamın sesi gitti. Gırtlak kanseriydi çünkü ve hiçbir şey konuşamamaya başladık.”

”O kadar korkulu bir süreçten sonra,  benim böyle bir aile hayatından çıkıp tekrar bir aile kurma hevesimi de anlamadım.”

Ebeveyn olmaya hazırlanırken, eksik bir çocukluk geçirdiğini belirten Merve Özbey, ”çocuğumla nasıl ilgileneceğim? Bir yandan kendi çocukluk travmalarımın bir yandan da eşim ve ben acaba nasıl anne baba olacağız?” diyerek kaygılarını ve düşüncülerini belirtti.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu