Merve Boluğur: Üniversiteye tekrar başladım

Önceki gün Nişantaşı’nda annesi Nehra Boluğur ile birlikte görüntülenen Merve Boluğur, maskesiz halde objektiflere yakalandı.

Normalleşme süreciyle birlikte ünlü isimler yine Nişantaşı'na akın ederken, objektiflere Merve Boluğur takıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtladıktan sonra annesiyle gezmelerine devam eden güzel oyuncunun maskesiz olması ise dikkatlerden kaçmadı. Yeniden okula başladığı için heyecanlı olduğunu söyleyen Boluğur, Okul hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Hobiler edindim”

Karantina zamanlarında çok zorluk çektiğini belirten Merve Boluğur, "Gerçekten çok zor zamanlardı, hiç kolay olduğunu söyleyemeyeceğim. Gelecek ile ilgili kararlarım açısından çok verimliydi. Üniversiteye tekrar başladım. Hobiler edindim kendime o anlamda çok verimliydi. " dedi.

"Aklım yerinde değildi”

Yeniden okula başladığı için heyecanlı olduğunu söyleyen Boluğur, "Okul hayatımda çok başarılı bir kız değildim, aklı başka yerlerde olan bir kızdım. Şimdi bakıyorum odaklanınca çözebiliyormuşum soruları onu farkettim." şeklinde konuştu.

Yorumlar

YORUM YAZ