Merve Boluğur, Emre Kaya aşkını itiraf etti

Abone Ol 

Uzun bir süredir ekranlarda görünmeyen Merve Boluğur, kendisine yeni bir yol çizdi. Müzik piyasasına giriş yapmaya hazırlanan Boluğur, albüm hazırlığına girdi.

Merve Boluğur, Emre Kaya aşkını itiraf etti #1

Aşk yok iş var

Müzik çalışmaları için Emre Kaya ile sık sık bir araya gelen güzel oyuncu aşk iddialarını yalanlamıştı. Boluğur “Aşk yok, iş var” açıklamasında bulunmuştu. Oyuncunun bu açıklamasından sonra Emre Kaya'yla stüdyoda çekilen samimi görüntüleri ortaya çıktı. Tüm bunların ardından oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir mekana eğlenmeye gitti. Nilüfer'in “Sen Mühimsin” şarkısı eşliğinde dans ederken paylaştığı videosu gündem olan Boluğur'un, Emre Kaya ile dans ettiği yeni bir görüntüsü daha ortaya çıktı.

Merve Boluğur, Emre Kaya aşkını itiraf etti #2

Dans videosu ortaya çıktı

Bir magazin sayfası tarafından 'Merve Boluğur ile Emre Kaya'nın aşk dansı' açıklamasıyla paylaşılan görüntüleri aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yayınlayan oyuncu,“Arkadaşım demiştim ya… Aşık olduğumda söylerim” ifadelerini kullandı. 34 yaşındaki güzel oyuncu Merve Boluğur, 3,7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yaptığı bu açıklama ile aşkını itiraf etmiş oldu.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu