Merkür İkizler burcunda

Bugün itibarıyla kizler burcuna geçiş yapacak olan ve İkizler burcunun doğal yöneticisi konumunda olan Merkür'ün bu seyahatinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Merkür Boğa burcunda

Dün itibarıyla Boğa burcuna geçiş yapan Merkür'ün bu seyahatinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay

12 Nisan 2021 tarihinde Koç burcunun 22 derecesinde gerçekleşecek olan yeniayın tüm burçlara ve yükselen burçlara etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Merkür Koç burcunda

Merkür Koç burcunda

Dün itibarıyla Koç burcuna geçiş yapan Merkür gezegeninin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Merkür Balık Burcunda

Merkür Balık Burcunda

Dün itibarıyla Balık burcuna geçen Merkür'ün seyahatinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Merkür Retrosu Kova burcunda başlıyor

21 Şubat 2021’e kadar da devam edecek olan Merkür Retrosu, 30 Ocak tarihinde Kova burcunda başlıyor. Bu süreçte özellikle yazılı ve sözlü iletişimde güçlükler yaşanılabileceğini belirten Astrolog Ceylin Çelebi, Merkür Retrosu'nun tüm etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Merkür Oğlak Burcuna Geçti: Somut sonuçlar odaklı olacağız

8 Ocak 2021 tarihine kadar Oğlak burcu seyahatine devam edecek olan Merkür'ün hareketinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Astroloji Dosyası: 2021 yılında bizi neler bekliyor

2021 yılının önemli ve kritik olaylarını, gökyüzü hareketlerinin dünya ve Türkiye üzerinde etkilerini Uzman Astrolog Özlem Recep anlatıyor.

Merkür Yay burcuna geçiyor

Bugün Yay burcuna geçecek olan Merkür'ün hareketinin etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Merkür tekrar Akrep burcunda

İfade, yazılı-sözlü iletişim, eğitim ve fikirleri sembolize eden Merkür gezegeninin tekrar Akrep burcuna geçişinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.