Merkür Oğlak Burcuna Geçti: Somut sonuçlar odaklı olacağız

8 Ocak 2021 tarihine kadar Oğlak burcu seyahatine devam edecek olan Merkür'ün hareketinin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi değerlendirdi.

Merkür gezegeni 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçti ve 8 Ocak 2021 tarihine kadar burada transitine devam edecek.

İnce eleyip sık dokuyacağız

Merkür'ün Oğlak burcundaki seyahati esnasında zihinsel anlamda çok daha somut sonuçlar odaklı olacağız. Kararlarımızı iyice analiz etmeden vermekten çekineceğiz. Gerçekçi olacağız. Zihinsel anlamda disiplinli bir süreçten geçeceğiz. Bu süreçte hayatımızla alakalı olarak çok daha net ve ciddi kararlar verebiliriz. Kariyer üzerine daha fazla düşünebiliriz. Metotlu çalışmak isteyeceğiz. Başarılı olmak bizim için çok daha önemli hale gelecek. İş süreçlerimizde zaman yönetimini çok daha iyi ayarlayabileceğiz. Konuşurken, yazarken, düşünürken biraz daha soğuk ve katı bir tavırda olabiliriz.

Karar verme süreçlerimizde mantık ön planda olacak. Kesin hatlarla belirlenmiş kararlar vermeye daha yatkın olacağız. Gölge yönü ile daha karamsar ve kontrollü olabiliriz. Oğlak fazla temkinli bir burçtur. Öncü bir burç olmasına rağmen, Toprak elementinden olması nedeniyle bilmediği sularda yüzmekten hoşlanmaz. Dolayısıyla Merkür Oğlak transitinde bizler de bir karar vermeden önce ince eleyip sık dokuyacağız. Disiplinli, azimli ve sorumluluklarımızı ön plana alarak hareket edeceğiz. İlişkilerimizde ciddi kararlar verme süreçlerinden geçebiliriz.

Merkür Oğlak burcu ünlüleri

Paul Cezanne, Nostradamus, Christian Dior, Henry Miller, Simone de Beauvoir, Joan Baez, Elvis Presley, Johannes Kepler, Denzel Washington, Nicolas Cage, Gerard Depardieu, Mark Spitz

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Yorumlar

YORUM YAZ