Merkür Kova Burcuna Geçti: Fikirlerimizde ısrarcı davranabiliriz

Abone Ol 

Merkür 8 Ocak 2021 tarihinde Kova burcuna geçiş yaptı. 30 Ocak tarihinde retro hareketi başlayacak olan Merkür’ün gerilemesi ve 23 Şubat tarihinde tekrar ileri hareketine geçmesi derken 16 Mart 2021 tarihine kadar Kova burcunda seyahat edecek. Merkür Kova burcunda seyahati esnasında bizler neler deneyimleyeceğiz?

Merkür Kova Burcuna Geçti: Fikirlerimizde ısrarcı davranabiliriz #1

Yeniliklere hazır olun

İlk önce her ikisini de ayrı ayrı ele alırsak Merkür gezegeni zihnimizi nasıl kullandığımızı, iletişim yeteneğimizi, fikirlerimizi, konuşma şeklimizi anlatır. Kova ise yenilikleri, özgürlüğü, değişimi anlatır. Merkür Kova burcunda iken sıradan olan şeyleri akla yatkın bulmayacağız. Hayatlarımıza yenilikleri, farklılıkları getirmek isteyeceğiz. Hayatımızın her alanında farklı olan şeyler ilgimizi çekecek. Aşırı entelektüel programlar, kitaplar ilgimizi çekecek. Karşı tarafla konuşmalarımızda biraz fazla ben bilirim, en akıllı benim, benim dışımdakiler akılsız gibi bir modda olabiliriz.

Geleneklerin dışına çıkmaktan hoşlanabiliriz. Sırf çıkıntılık yapmak adına aynı fikirde olsak da toplum içinde birileri konuşurken itiraz edebiliriz. Kova burcu hava elementinin sabit nitelikte olanı olduğu için fikirlerimize saplantı derecesinde bağlanabiliriz. Kendi bildiğimizden başkasını kabul etmeyebiliriz. Fikirlerimizde inatçı ve ısrarcı olabiliriz. Bu süreçte elbette mantık çok daha ön planda olacaktır. Merkür 30 Ocak’ta geri gideceği için ve Merkür retrosunda elektronik almak sonradan sıkıntı yaratabileceği için elektronik alet almak isteyenler, cep telefonu, bilgisayar gibi, aldığı cihazdan maksimum fayda sağmak istiyorsa 30 Ocak tarihine kadar almamalarını tavsiye ederim. 

Merkür Kova Burcuna Geçti: Fikirlerimizde ısrarcı davranabiliriz #2

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinMerkür Kova Burcuna Geçti: Fikirlerimizde ısrarcı davranabiliriz #3

    YouTubeMerkür Kova Burcuna Geçti: Fikirlerimizde ısrarcı davranabiliriz #3

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu