Merkür Koç burcunda

Dün itibarıyla Koç burcuna geçiş yapan Merkür gezegeninin tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

4 Nisan Pazar günü Merkür Koç burcuna geç yaptı. Merkür iletişimi, ifade şeklimizi, düşüncelerimizi anlatır. Koç burcu zodyağın ilk burcu olarak öncü ve ateş elementine sahip bir burcudur.

Düşünmeye odaklı olacağız

Merkür'ün Koç burcunda olacağı 19 Nisan tarihine kadar aklımıza geleni söyleme eğiliminde olacağız. Fazla sivri dilli olabiliriz. Kendimizi daha fazla düşünmeye odaklı olacağız. Söylemlerimize bu süreçte daha fazla "Ben” diye başlayabiliriz. Fazla düşünmeden hareket edebiliriz. Koç enerjisinin çocuksu ve kontrol edilmesi zor tarafını daha çok düşüncelerimiz, söylemlerimiz alanında yaşıyor olacağımız için bu süreçte çok fazla yeni projeye adım atıp gerisini getirmeme eğiliminde olabiliriz. Daha hızlı düşünmeye başlayacağımız için bu süreçte eğitim alanlar veya bir proje işinde çalışanlar işlerinin daha hızlı ilerlediğini de farkedecektir. Ancak hızlı düşünmek ve hızlı konuşmak patavatsızlıklara da neden olabilir, bundan dolayı daha temkinli olmakta yarar var.

Astrolog Ceylin Çelebi

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin madamastro

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ