Merkür Başak burcuna geçiyor

Bugün başlayan ve 5 Eylül tarihine kadar sürecek olan Merkür'ün Başak burcu seyahati, önemli bir sürecin başlangıcı niteliğinde. Merkür'ün Başak burcuna geçmesinin etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Merkür 20 Ağustos ile 5 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda olacak. Merkür Başak burcunun hem yönetici gezegeni hem de yüceliminde olan gezegendir. Yani oldukça etkin bir durumdadır

Sistemli, ölçülü ve planlı

Bu süreç herkesin evinde, işinde toparlanmamış, dağınık kalan neyi varsa düzene koyacağı bir süreç olacak. Her konuda daha sistemli, ölçülü, planlı hareket edeceğiz. Fazlaca kusursuzlaştırma eğiliminde olabiliriz. Detaylara çok fazla takılı kalabiliriz. Problem çözme kapasitemiz de artıyor. Merkür Başak'ta seyahat ederken üstün körü iş yapmak asla mümkün olmayacak. Hatta aşırı detaylandırmaktan iş bitirmek zorlaşacak gözüküyor.

Mantık dışı şeylere tahammül edemeyeceğiz. Sistemli hareket etmek çok önemli olacak. Sağlık sektörü sisteminde de özellikle teknik konularda, kayıt noktalarında ki bilişim alanlarında da yeni düzenlemeler gelebilir bu anlamda. Bireysel anlamda da beslenmemize çok dikkat edeceğiz. Özel diyet programları uygulamak isteyeceğiz. Aldığımız her ürünü; katkı maddelerini vs. dikkatle inceleyeceğiz. Aklımıza uygun olmayan şeyleri hayatımızdan çıkaracağız bu dönemde. Sinir sistemi ile ilgili sağlık problemlerine karşı da dikkatli olmakta fayda görüyorum.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

cey[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ