Melisa Sözen’den olay evlilik açıklaması!

Uzun zamandır ekranlarda gözükmeyen başarılı oyuncu Melisa Sözen geçtiğimiz günlerde kameralara takıldı ve 10 yıldır birlikte olduğu Harun Tekin ile evlilik sorularına yanıt verdi.

Abone Ol 

Uzun zaman sonra kamera radarına takıldı

Kırmızı Oda dizisindeki Alya karakteriyle hepimizin hafızasına kazınan başarılı oyuncu Melisa Sözen, uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu. Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin ile birliktelik yaşan Sözen, geçtiğimiz günlerde Cihangir’de kameralara yansıdı ve evlilik hakkında sorulan sorulara yanıt verdi.

Evliliğe kapıları kapattı

”Evlilik düşünüyor musunuz?” sorusuna yanıt veren ünlü oyuncu, ”Herkes bize bunu soruyor ama biz böyle çok mutluyuz. İnsanlar evliyken de mutludur, evli değilse de mutludur. İki insanın ne kadar anlaştığı ile alakalıdır. Birlikteyken ne kadar huzurlu olduklarıyla alakalıdır.” ifadelerini kullandı.

10 Yıldır birlikteler

İkilinin 10 yıldır birlikte olduğu bilinmekte. Bu kadar uzun süreli bir ilişkide hala evlenmemeleri takipçilerini hayrete düşürse de herkesin kendi hayatı olduğunu ve istediği gibi yaşamakta özgür olduklarını unutmayalım.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu