Melisa Sözen evlilik hakkında konuştu

Abone Ol 

Melisa Sözen, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Sözen, “Uzun süredir ortalarda görünmüyorsunuz. Yeni bir proje mi var?” sorusuna yanıt verdi. “Yeni bir iş yapacağım” diyen oyuncu, “Onun hazırlıkları içerisindeyiz. Şu anda açıklayamıyorum ama güzel bir iş başlayacak yakında” ifadelerini kullandı.

Melisa Sözen evlilik hakkında konuştu #1

“Çok zormuş”

Müzisyen sevgilisi Harun Tekin ile birlikte koronavirüsü atlattığını ifade eden Melisa Sözen, “Çok şükür, ağır geçirmedik fakat 15 günü evde geçirdik. Benim toplamda bir ayım hiçbir şey yapmadan geçmiş oldu. Şimdi yeniden ayaklandım, çalışmaya başlıyorum. Dilerim hasta olan herkes hemen acil şifa bulsun. Çok zormuş. Benim için ilk iki gün çok ağrılı, çok zor geçti. Sonrası rahat geçti, çok şükür kurtulduk. Şimdi iyiyiz” şeklinde konuştu.

Melisa Sözen evlilik hakkında konuştu #2

“Şuan için böyle mutluyuz”

Sözen, muhabirlerin, “Harun Bey ile çok uzun bir süredir birliktesiniz. Etrafınızdaki arkadaşlarınız evlendi. Sizin böyle bir düşünceniz var mı? Harun Bey ile hiç bu konuları konuşuyor musunuz?” sorularını da cevapsız bırakmadı.

Melisa Sözen, konuyla ilgili, “Biz çok mutluyuz böyle. Her şey yolunda gidiyor. Sizler doğal olarak soruyorsunuz ama biz şu an için böyle mutluyuz. İnsanlar evliyken de mutludur, evli değilken de mutludur. İki insanın ne kadar anlaştığı ve birlikteyken ne kadar huzurlu olduklarıyla alakalıdır bence” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu