Mehmet Ali Erbil, sevgilisiyle yemekte

Hastanede 8 ay tedavi gördükten sonra İstanbul gecelerinde yer almaya başlayan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 40 yaş küçük sevgilisiyle yemeğe çıktı.

Mehmet Ali Erbil, evinde düşüp kaburgalarını kırdıktan sonra hastaneye kaldırılmıştı. Geçirdiği bu kaza sonrası kaçış sendromu da tetiklenen Erbil, yaklaşık 8 ay hastanede tedavi gördü.

Canlı yayında çok ağlamıştı

Geçtiğimiz hafta katıldığı canlı yayında göz yaşlarıyla yaşadığı günleri anlatan Mehmet Ali Erbil; "Şanslıyım ki hiç hatırlamıyorum o süreci. Neler yaşamışım, bilmiyorum. film gibi. Yoğun bakımdan çıkıp, normal odaya geçtiğimde hiçbir yerim oynamıyordu. İlk parmağım oynadığında Allah'ım çok şükür dedim." demişti.

40 yaş küçük sevgilisiyle yemekte

Erbil, dün gece kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Alisa Nasya Deniz'le birlikte görüntülendi. Yemek çıkışı kameraların çektiği ikili kendilerini bekleyen arabaya geçti. Nasya Deniz, arka koltuğa geçip konuşmaktan kaçarken Mehmet Ali Erbil ise ön koltuğa yardımlarla oturup her zamanki güleryüzlü tavırlarını sergiledi.

Yorumlar

08-10-2019 14:49:34

Ölümden döndü ama ipret almadı. Oysaki Allah kendine bir fırsat daha sunmuştu belki kendine gelir diye ne diyelim hidayet Allahdan

YORUM YAZ