Meedo ayrılık sonrası Şeyma Subaşı’dan hediyelerini geri istedi

Abone Ol 

Şeyma Subaşı ve Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi aşkı aylarca lüks hediyeler ve jestlerle gündeme geldi. Adını ilk defa duyduğumuz milyarder Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’yi araştırdığımızda dolandırıcı iddiarıyla gündeme taşındı. Ama Şeyma sevgilisinin çok zengin olduğun vurgusunu her zaman yineledi. Aşktan ziyade alınan hediyelerin lükslüğü, büyüklüğü hakkında konuşmalar yaşandı vs…

Ancak bu büyük aşk geçtiğimiz günlerde sona erdi; Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı.

Ayrılık ardından tüm gözler ikilinin üzerine çevrildi. Şeyma ilişinin bitişini “Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip, saygı çevçevesinde yollarımızı ayırdı” diye açıkladı.

Ancak işin renginin hiç de Şeyma’nın özetlediği gibi masum olmadığı öğrenildi. Şeyma Subaşı bir gün yakın kız arkadaşlarına Meedo ile ilgili olarak ilişkisini sorgulayan cümleler kullanmış. Gruptaki kızlardan birisi de Meedo’ya gidip duyduklarını bir bir anlatmış. Meedo da Şeyma ile görüşüp ayrılmak istediğini söylemiş, aldığı lüks hediyelerin birkaçını da geri istemiş. Bunların arasında lüks araba ve pahalı bir kolyenin olduğu da öğrenildi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu