Mayıs 2020 aylık burç yorumları

Astrolog Ceylin Çelebi, KadınveKadın takipçilerine özel Mayıs 2020 aylık burç yorumlarını paylaştı...

Bu ay astrolojik açıdan önemli bir ay olacak zira çok fazla gezegen hareketleri yaşanıyor olacak. Ay düğümleri burç değiştirecek en başta, bu önemli ve yeni bir döngünün başlangıcına işaret ediyor. Aynı zamanda arka arkaya Satürn, Venüs ve Jüpiter Retro harekete geçecekler. Bireysel hayatlarımızda tek tek hangi alanlarda neler yaşayacağız detaylı bir şekilde anlattım. Ancak okurken ilk olarak yükselen burcunuzu okumanızı tavsiye ediyorum.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, Ay düğümleri 5 Mayıs tarihinde İkizler Yay aksına geçiyor. Eğitim, iletişim, yakın çevre akrabalar alanında dikkatinizi daha fazla toparlayacağınız ve bu alanlarda kazanımlarınızın daha fazla olacağı bir sürece giriyorsunuz. 7 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Akrep burcundaki Dolunayı parasal harcamalar, ödemeler, miras ve nafakalar alanında yaşıyor olacaksınız. 11 Mayıs tarihindeki Satürn retrosu ise sosyal çevre ve projeler alanında biraz kısıtlanmalar ve zorlanmaları da beraberinde getirecek olabilir. Bu ay aynı zamanda 13 Mayıs tarihinde Venüs iletişim, kardeşler, seyahatler ile ilgili hayat alanlarınızda geriliyor olacak. Haliyle 13 Mayıs itibariyle iletişim problemlerine de dikkat etmenizde fayda var. Hemen arkasından 14 Mayıs'ta ki Jüpiter Retrosunu iş ve kariyer hayatınızda yaşayacaksınız. Şu ana kadar iş ve kariyer hayatınızdaki fırsatlar bir süreliğine durabilir. Serbest meslek çalışanı bir yükselen Koçsanız Jüpiter retrosu ile beraber müşterilerinizin eskisi kadar çok olmadığını düşünebilirsiniz. Zira oradaki bolluk ve bereketi Jüpiter Retro haldeyken sürdüremez. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay iletişim, kardeşler, yakın çevre alanlarını etkiliyor olacak. Bu alanlarda yeni bir şeyler başlatacak olabilirsiniz.

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 5 Mayıs tarihinde burç değiştiren Ay düğümleri İkizler Yay aksına ve sizlerin ödemeler, ortaklı kazanımlar, parasal kazanımlar, harcamalar, sahip olunan yetenekleriniz alanına geçiyor. Parasal kazanımlarınızın artacağı, bu alana daha fazla yoğunlaşacağınız ve sahip olduğunuz yetenekleri de öne çıkarmaya odaklanacağınız bir sürece giriyorsunuz. Önümüzdeki bir buçuk yıllık süreç boyunca meydana gelecek olan Güneş ve Ay tutulmaları sizleri daha çok parasal anlamda etkileyecektir. 7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay meydana geliyor olacak. Tam karşıt alanınızda yaşanacak olan bu Dolunay ikili ilişkileriniz, partner, eş ve ortaklı işlerinizle ilgili konularda birtakım zorlanmalarınıza sebebiyet verebilir. 11 Mayıs tarihindeki Satürn geri hareketini ise iş ve kariyer alanınızda yaşıyor olacaksınız. Satürn ilerlediği eve bile belirli imtihanlar getirirken retro hali bu alanlarda biraz daha kısıtlı koşullar içerisinde kalmanıza sebebiyet verebilir. Aynı zamanda 13 Mayıs tarihinde Venüs parasal konular ile ilgili hayat alanlarınızda geriliyor olacak. Doğal olarak 13 Mayıs itibariyle parasal alışverişlere dikkat etmenizde fayda var. Bilhassa internet üzerinden yaptığınız harcamalarınızda güvenlik konularına daha fazla önem göstermeniz gerekiyor. 14 Mayıs'ta ki Jüpiter Retrosunu yurtdışı, yabancılar ya da yüksek eğitim konularında yaşıyor olacaksınız. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay ise sizlere parasal konularda ve sahip olduğunuz yetenekleriniz konusunda yeni bir şeylere adım atmak, bu alanlarda bir şeyler başlatmak konusunda güzel gelişmeler sunabilir.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, ayın hemen başında 5 Mayıs'ta Ay düğümleri İkizler Yay burçlarına geçiş yapacak ve şüphesiz ki bu değişim en çok sizleri etkileyecek. Zira sizler bu değişimi ben-sen, benim kişiliğim-ikili ilişkilerim alanında yaşıyor olacaksınız. Bu süreçte kendinize daha fazla odaklanıyorken, ikili ilişkilerinizde önemli farkındalıklar ve birtakım kadersel durumlar yaşayabilirsiniz. Mayıs itibari ile bir buçuk yıllık zamanda meydana gelecek olan Güneş ve Ay tutulmalarını sizler çok daha derinden be etkili bir şekilde yaşıyor olacaksınız. 7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay meydana geliyor olacak. Çalışma şartlarınız, çalışanlarınız ve varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konuları etkiliyor olacak. 11 Mayıs tarihindeki Satürn'ün geri hareketini yurtdışı, yabancılar, yüksek eğitim konularında önemli kısıtlanmalar ve düzenlenmelere maruz kalarak yaşıyor olacaksınız. Venüs geri hareketini sizin burcunuzda iken yapacak. Haliyle hem parasal hem de ilişkiler konusunda bir içe dönme sürecine sokabilir sizleri. 14 Mayıs'ta ki Jüpiter Retrosunu hisseli kazanımlar, eşinizin kazancı, ortaklı işlerle ilgili konularda yaşıyor olacaksınız. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay ise sizlerin kendinizle ilgili olarak yeni bir şeylere adım atmanız adına önemli gelişmeler sunabilir.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, 5 Mayıs'ta Ay düğümleri Yengeç Oğlak aksından çıkıp İkizler Yay akslarına geçiş yapacaklar. Bu değişimle birlikte yaklaşık bir buçuk yıllık önemli bir süreci arkanızda bırakıyor olacaksınız. Ay düğümlerinin İkizler Yay burçlarına geçmesiyle birlikte önümüzde bir buçuk yıllık dönemde de daha fazla kendinize dönük olacaksınız. Daha çok izole kalarak kendinizi bulmak, rüyalar ile ilgili önemli farkındalıklar yaşamak üzerine önemli farkındalıklar yaşayacaksınız. Hastaneler ile ilgili konularda da yaşayacağınız birtakım durumlar sizlerin önemli kadersel süreçlerden geçmenize sebep olabilir. 7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay meydana geliyor olacak. Akrep Dolunayı sizlerin çocuklarınız, aşk hayatınız ve keyif aldığınız aktiviteler alanında önemli konularınızı görünür hale getiriyor olacak. 11 Mayıs tarihindeki Satürn'ün geri hareketini parasal konular, ödemeler, harcamalar, ortak gelirleriniz alanlarında birtakım kısıtlanmalara maruz kalarak yaşıyor olacaksınız. Venüs Retrosu İkizler burcunda gerileyecek. İlişkileriniz ile ilgili olarak bir içe dönüş ve sorgulama yaşayabilirsiniz. 14 Mayıs'ta ki Jüpiter Retrosunu ise ikili ilişkiler alanında yaşıyor olacaksınız. Haliyle ilişkiler, ortaklar ve eşiniz ile ilgili konularda yakaladığınız fırsatlara Jüpiter Retro halindeyken durabilir. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay bugüne kadar ortaya çıkartmadığınız yetenekleriniz, ruhsal çalışmalarınız konusunda yeni bir şeylere adım atmak adına bir şeyler başlatmanıza sebep olabilir.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, Ay düğümleri 5 Mayıs 2020 tarihinde İkizler Yay akslarına geçiş yapacaklar. Sosyal çevre, projeler, arkadaşlar, organizasyonlar alanlarında kendinizi geliştirmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Arkadaşlıklar, aşk, çocuklar ve projeleriniz ile ilgili önemli kadersel süreçlerden geçeceksiniz. Akrep burcunda 7 Mayıs'ta bir Dolunay meydana geliyor. Akrep Dolunayı sizlerin ev, aile, yuva, baba gibi konularınızda önemli birtakım şeyleri daha görünür hale getiriyor olacak. 11 Mayıs tarihindeki Satürn'ün geri hareketini eş, partner, ortaklıklar alanlarında yaşıyor olacaksınız. Venüs Retrosu sosyal çevre ve arkadaşlar ile ilgili alanlarınızda ilişkilerinizi sorgulamanıza sebebiyet verebilir. 14 Mayıs'ta ki Jüpiter Retrosunu ise çalışanlarınız ve çalışma alanlarınızda yaşıyor olacaksınız. Bu alanlardaki yakaladığınız fırsatlar bu süreçte etkisini kaybedebilir. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda yeni bir şeyler başlatmanıza sebep olabilir.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, Ay düğümlerinin 5 Mayıs tarihinde İkizler Yay akslarına geçiş yapmasıyla beraber iş ve kariyer alanlarınızda kendinizi geliştirmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Önümüzdeki bir buçuk yıllık süreç boyunca da İkizler ve Yay akslarında meydana gelecek olan tutulmalar ev, aile ve iş hayatınızı etkileyecek. Akrep burcunda 7 Mayıs'ta bir Dolunay meydana geliyor. 7 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Akrep burcundaki Dolunayı kardeşler, yakın çevre ve iletişim alanında yaşıyor olacaksınız. Bu alanlarda birtakım konular sizler için daha görünür hale gelecek olabilir. 11 Mayıs tarihindeki Satürn retrosu ise çalışma alanlarınızda, çalışma koşullarınızda, yanınızda çalışanlarınız ile ilgili olarak biraz kısıtlanmalar ve zorlanmaları da beraberinde getirecek olabilir. Venüs Retrosu iş yerinizdeki, mesleğiniz nedeniyle iletişim halinde olduğunuz kişilerle ilgili olarak ilişkilerinizi sorgulamanıza sebebiyet verebilir. Aynı zamanda iş yeri güvenlik konularını da dikkat çekiyor. 14 Mayıs'ta Jüpiter Retro hareketine başlıyor olacak. Çocuklarınız ile ilgili elde ettiğiniz birtakım fırsatlar bir süreliğine durabilir. Aşk hayatınızda yolunda giden şeyler varken işler biraz tersine dönebilir ya da ilerlemeyebilir bu süreçte. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay iş ve kariyer hayatınızda yeni bir şeyler başlatmanıza sebep olabilir.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, Ay düğümlerinin 5 Mayıs tarihinde İkizler Yay aksına geçiyor. Yurtdışı, yabancılar, hukuksa süreçler, yüksek eğitim alanlarında önemli kadersel süreçler sizler için başlıyor olacak. Akrep burcunda 7 Mayıs'ta bir Dolunay meydana geliyor. Akrep Dolunayı parasal konular, konforunuz, yatırımlarınızı mercek altına alacak. Yeni yatırım fırsatları karşınıza çıkabilir. Satürn gezegeni 11 Mayıs tarihinde Kova burcunda geri hareketine başlıyor olacak. Aşk, çocuklar, sportif aktivitelerinizde biraz kısıtlanmalara ve testlere sokabilir sizleri. Venüs Retrosu yüksek eğitim, yurtdışı ve hukuksal konularda hem kendinizi hem de ilişkilerinizi sorgulamanıza sebebiyet verebilir. Yurtdışından ürün alan biriyseniz güvenlik konularına dikkat etmenizde fayda var. Jüpiter Retrosu 14 Mayıs'ta başlıyor olacak. Ev, yuva, aile, ebeveynleriniz ile ilgili elde ettiğiniz birtakım güzel gelişmeler bu süreçte duraklayabilir. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay yabancılar ya da yüksek eğitim konularında yeni bir şeyler başlatmanıza vesile olabilir.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, 5 Mayıs tarihinde burç değiştiren Ay düğümleri İkizler Yay aksına ve sizlerin parasal kazanımlar, harcamalar, sahip olunan yetenekleriniz, ödemeleriniz, ortaklı kazanımlarınız alanına geçiyor. Bu alanlarda bir buçuk yıl boyunca meydana gelecek olan tutulmaların parasal anlamda etkilerini yaşayacağınız bir sürece giriyorsunuz. 7 Mayıs tarihinde sizlerin burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Sizleri bireysel alanlarınızda ve sağlığınız, kişiliğinizle ilgili konularda etkileyecektir. 11 Mayıs tarihindeki Satürn geri hareketini ise ev, yuva aile alanlarında yaşıyor olacaksınız. Bu alanlarda birtakım kısıtlı koşullar içerisinde kalabilirsiniz. Aynı zamanda 13 Mayıs tarihinde Venüs harcamalar, ortak kazanımlarınız ile ilgili hayat alanlarınızda geriliyor olacak. Parasal konulara bu süreçte daha fazla dikkat etmenizde fayda var. 14 Mayıs'ta ki Jüpiter Retrosunu eğitimler alanlarında yaşıyor olacaksınız. Aldığınız eğitimler varsa bir süre bunlara ara vermeniz gerekebilir. Kardeşleriniz sahip oldukları birtakım fırsatları bu süreçte kaybedebilir. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay ise sizlerin vergiler, ortak kazanımlar, hisseli paylaşımlar, miraslarla alakalı konularda yeni bir şeyler başlatmanıza vesile olabilir.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, mayıs ayının başında Ay düğümleri İkizler Yay burçlarına geçiş yapacak ve bu değişim elbette en çok sizleri etkileyecek. Bu değişimi ben-sen, bireysel konular ve ikili ilişkiler alanında yaşıyor olacaksınız. Bu süreçte karşı tarafa daha çok odaklanıyorken, bireyse anlamda da önemli farkındalıklar ve kadersel süreçlerden geçebilirsiniz. Mayıs ayı itibari ile bir buçuk yıllık zaman diliminde meydana gelecek olan Güneş ve Ay tutulmalarını sizler çok daha etkili bir şekilde yaşayacaksınız. 7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda ki Dolunay ise arkanızdan dönen gizli saklı işlerin ve olayların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bilinçdışı konularında birtakım konular daha görünür hale gelebilir. 11 Mayıs tarihindeki Satürn'ün geri hareketini eğitim, iletişim ve kardeşleriniz ile ilgili konularda önemli kısıtlanmalar ve düzenlenmelere maruz kalarak yaşıyor olacaksınız. Venüs Retrosu ikili ilişkiler alanlarınızda 13 Mayıs itibari ile gerileyecek. İkili ilişkiler ve eş konusunda bir şeyleri değerlendirme sürecine sokabilir sizleri. 14 Mayıs'ta ki Jüpiter Retrosunu parasal kazanımlarınızda elde ettiğiniz fırsatların bir duraklaması olarak yaşıyor olacaksınız. 22 Mayıs'ta İkizler burcunda meydana gelecek olan yeniay ikili ilişkilerinizde yeni başlangıçları müjdeliyor.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 5 Mayıs'ta Ay düğümleri Yengeç Oğlak aksından çıkıp İkizler Yay akslarına geçiş yapacaklar. Bu değişimle birlikte yaklaşık bir buçuk yıllık önemli bir süreci arkanızda bırakıyor olacaksınız. Ay düğümlerinin İkizler Yay burçlarına geçmesiyle birlikte önümüzde bir buçuk yıllık dönemde çok daha fazla çalışma alanlarınız, kiracılarınız, sorumluluklarınız varsa evcil hayvanlarınıza dönük olacaksınız. Bu alanlarda önemli kazanımlar ve farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Çalışanlarınızdan, çalışma arkadaşlarınıza daha fazla kulak vermeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. 7 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay meydana geliyor olacak. Akrep Dolunayı sizlerin arkadaşlar ve sosyal çevre, sosyal projelerle ilgili konulardaki işlerinizi daha görünür hale getiriyor olacak. 11 Mayıs tarihindeki Satürn'ün geri hareketini parasal konular, kazanımlarınız ile ilgili birtakım kısıtlanmalara maruz kalarak yaşıyor olacaksınız. Venüs Retrosu İkizler burcunda gerileyecek. Çalışma hayatınız, çalışma arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizde içsel anlamda bir sorgulama yaşayabilirsiniz. 14 Mayıs'ta ki Jüpiter Retrosunu kendi burcunuzda yaşıyor olacaksınız. Haliyle şans ve fırsatlar elde ettiğiniz bireysel konular Jüpiter Retro halindeyken durabilir. 22 Mayıs tarihinde İkizler burcunda bir yeniay yaşanacak. Çalışma koşullarınızda veya evcil hayvanlarınız ile alakalı olarak yeni bir şeylere adım atabilirsiniz.

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, Ay düğümleri 5 Mayıs 2020 tarihinde İkizler Yay akslarına geçiş yapacaklar. Sosyal çevre, projeler, arkadaşlar, aşk hayatınız, çocuklarınız ile ilgili alanlarınızı mercek altına alıyor olacak. Bilhassa çocuklar ve aşk ilişkilerinize çok dah a fazla odaklanabilirsiniz. Bir buçuk yıl boyunca arkadaşlıklar, aşk, çocuklar ve projeleriniz ile ilgili önemli kadersel süreçlerden geçeceksiniz. Akrep burcunda 7 Mayıs'ta bir Dolunay meydana geliyor. Akrep Dolunayı sizlerin iş, kariyer, sosyal statü alanlarınızda konuları daha görünür hale getirecek. 11 Mayıs tarihindeki Satürn'ün geri hareketini bizzat kendi burcunuzda yaşıyor olacaksınız. Haliyle bireysel anlamda birtakım zorlanmalar ve sınavlar bu süreçte sizleri yorabilir. Venüs Retrosu aşk ve çocuklar ile ilgili alanlarınızda ilişkilerinizi sorgulamanıza ve bir içsel muhasebe yapmanıza sebebiyet verebilir. 14 Mayıs'ta ki Jüpiter Retrosunu ise hastaneler, kapalı alanlar, arka planda yürüttüğünüz işler alanında yaşıyor olacaksınız. Bu alanlardaki yakaladığınız fırsatlar veya büyümeler varsa bu süreçte etkisini kaybedebilir. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay sizleri yeni bir aşk ilişkisine sokabilir.

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, Ay düğümlerinin 5 Mayıs tarihinde İkizler Yay akslarına geçiş yapmasıyla beraber iş ve kariyer ve aile, yuva, ebeveyn alanlarınızda yaşıyor olacaksınız. Bilhassa evinizle ilgili konulara ve ailenize daha fazla odaklanabilirsiniz. Önümüzdeki bir buçuk yıllık süreç boyunca da İkizler ve Yay akslarında meydana gelecek olan tutulmalar ev, aile ve iş hayatınızı etkileyecek. Akrep burcunda 7 Mayıs'ta bir Dolunay meydana geliyor. 7 Mayıs tarihinde yaşanacak olan Akrep burcundaki Dolunayını sizler daha çok yurt dışı, yabancılar ve eğitim alanlarında yaşıyor olacaksınız. Bu alanlarda birtakım konular sizler için daha görünür daha kendini belli eder hale gelecek olabilir. 11 Mayıs tarihindeki Satürn retrosu ise arka planda kalmış konular, bilinçaltı ve hastaneler ile ilgili olarak ve biraz kısıtlanmalar ve zorlanmalara maruz kalarak yaşayacaksınız. Venüs Retrosu ev, yuva ve ailenizde birtakım konuları sorgulamanıza sebebiyet verebilir. Evinizle ilgili güvenlik konularına dikkat etmenizde fayda var. 14 Mayıs'ta Jüpiter Retro hareketine başlıyor olacak. Sosyal çevre, sosyal projeler, organizasyonlar ile ilgili elde ettiğiniz birtakım fırsatlar bir süreliğine durabilir. Bu konularda yolunda giden şeyler varken işler biraz tersine dönebilir bu süreçte. 22 Mayıs tarihindeki İkizler burcundaki yeniay evinizle ilgili yeni bir şeyler başlatmanıza sebep olabilir.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ