Mars retrosunun burçlar üzerindeki etkileri

Mars’ın 10 Eylül itibari ile başlayan ve 14 Kasım’a kadar devam edecek Koç burcundaki retro hareketinin etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçilerine özel değerlendirdi...

Mars sıcak ve kuru doğasıyla ateşli bir gezegendir. Koç ve Akrep burçlarını yönetir. Nasıl hareket ettiğimizi, ne için aksiyon aldığımızı, nelerle savaştığımızı anlatır. Bütün Retroların olduğu gibi Mars retrosu da bizlere önemli bir içe dönüş sağlıyor olacak. Özellikle de düşünmeden hareket ettiğimiz, uğruna savaştığımız konularla ilgili olarak içe dönüp değerlendirme sürecinde olacağız. Elbette bunu herkes haritasının özelinde yaşıyor olacak. Mars'ın enerjisini içe dönük olarak yaşıyor olmamızın hem olumlu hem de olumsuz tarafları olacak elbette. Örneğin bu süreçte insanlarla gereksiz mücadeleye girmek doğru olmayacaktır. Kendimizi efektif şekilde savunamayız zaten. Bunun sonucunda içsel anlamda öfke patlamaları yaşayabiliriz. Kendimize gereğinden fazla yüklenebiliriz. Aynı zamanda bu süreçte uğruna mücadele verdiğimiz konularda ilerlemekte pek mümkün olmayacaktır. Yaptığımız konularla ilgili isteksizleşebiliriz ya da ne yapsak önümüze engel çıkar, bir türlü ilerleyemeyebiliriz. Astroloji 'de işte tam bu noktada sizlere yol gösteriyor olacak. Bu durumun hangi hayat alanınızda meydana geldiğini bildiğiniz takdirde yolunda gitmeyen işlerinize sinirlenmek, sıkıntı hissetmek yerine geleni bilip geçmesini beklemek ve olumlu taraflarını hayatınıza çekmeye çalışmak olur.

Mars retrosunu hangi hayat alanınızda yaşadığınızı yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Koç burçları ve yükselen Koç

Mars retrosunu bireysel konularınız, kişisel hedefleriniz alanında yaşıyor olacaksınız. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde de zorlanmalarınız olabilir. Kendinizi arzu ettiğiniz şekilde ifade edemez, yapmak istediklerinizi yapamaz hissedebilirsiniz. Motivasyonununuz azalabilir. Enerjiniz içe dönebilir.

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Bilinçaltı, hastaneler, arkanızdan dönen işler ile ilgili alanda yaşıyor olacağınız Mars retrosu sizleri bu dönemde biraz zorlayabilir. Zira tepkilerinizi ortaya koymakta zorlandığınız ya da aksiyon almakta zorlandığınız durumlar neticesinde içsel anlamda sıkıntıları sizi yorabilir. Hastanelerle ilgili işlerinizde işler hızlı ilerlemeyebilir.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Arkadaş, sosyal çevre, sosyal ortamlarınız ile ilgili konularda yaşayacaksınız. Bu dönemde kariyer hayatınızdan elde ettiğiniz gelirde de zorlanmalarınız söz konusu olabilir.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Mars retrosu kariyer hayatınızı etkiliyor olacak. Bu süreçte üst ve amir pozisyonundaki kişilerle gereksiz tartışmalara girmekten uzak durmanızda yarar var. Önünüze taş koyanlar çıkacaktır. Hazırlıklı olmanızda yarar var.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Yurtdışı işleriniz, ithalat ve ihracat ile ilgili alanlarda işlerinizde duraksamalar ve zor ilerlemeler olabilir. Yüksek eğitim konularında verdiğiniz mücadelede hızınız kesilebilir. Aynı zamanda bu süreçte eşinizin ailesi ile de gereksiz tartışmalara girmekten uzak durmalısınız.

Başak burçları ve yükselen Başak

Ödemeleriniz, borçlarınız varsa bu iki aylık süre boyunca zorluklar yaşayabilirsiniz. Bir kredi çekmeyi düşünüyorsanız önünüze türlü türlü engeller çıktığına şahit olabilirsiniz. Zaman zaman ne için mücadele verdiğiniz konusunda kendinizi sorgulayabilirsiniz.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Mars retrosunu ikili ilişkilerinizde yaşıyor olacaksınız. Anlaşma ve davalarınız ile ilgili konularda aksamalarla karşılaşabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla bu süreçte tartışmalardan uzak durmanızda yarar var.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sağlığınız ile ilgili konularda sizi etkileyecek olan Mars retrosu süresince bu alanlarda daha dikkatli olmanızda fayda var. Aynı zamanda mesleğinizle ilgili konularda da bu süreçte zorlanmalarınız söz konusu olabilir. Kendinizi ne için mücadele verdiğiniz konusunda fazla sorgular bulabilirsiniz.

Yay burçları ve yükselen Yay

Mars retrosu aşk hayatınız, çocuklarınız ile ilgili konularda verdiğiniz mücadelede sizleri zorlayacak olabilir. Bu dönemde çocuklarınızla veya ilişki yaşadığınız kişi ile gereksiz mücadelelere girmekten kaçınmalısınız.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Mars retrosu sizlerin ev, yuva, aile ve ebeveynleriniz ile ilgili konularda verdiğiniz mücadelede önünüze taş koyabilir. Ev alımı, satımı, kiralama gibi durumlarınız varsa işler yolunda gitmeyebilir.

Kova burçları ve yükselen Kova

Kardeşleriniz ve yakın çevre alanınızda yaşıyor olacağınız Mars retrosu süresince onlarla çatışmalara girmekten uzak durmanızda yarar var. Eğitim veya seyahatleriniz ile ilgili alanlarda verdiğiniz mücadeleler Mars'ın retro süresince aksamalar yaşayabilir.

Balık burçları ve yükselen Balık

Mars retrosunu parasal alanlarda yaşıyor olacaksınız. Parasal kazanımlarınız ile alakalı duraksamalar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte parasal konularda gereksiz tartışmalardan uzak durmanızda yarar var.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ