Makyajın star parçası olan trend rujlar!

Makyajlarımızın star parçası, hepimizin vazgeçilmezi olan rujlar, kimi zaman mat, kimi zaman canlı renklerle karşımıza çıkıyor. Şu bir gerçek ki her ne renk olursa olsun her zaman ilgi çekmeyi başarıyor. Gelin birlikte bu sene hangi rujlar trend olmuş yakından inceleyelim...

Abone Ol 

Daha parlak dudaklar

Lip Gloss Nedir? - Moda Standı

Bu sene lip gloss’lar oldukça popüler! Parlak görüntüsü ve ıslak bitişiyle hem ilgi çekmeyi hem de doğal bir görüntü yaratmayı başarıyor. İster rujunuzun üstüne isterseniz de tek başına kullanın, çok güzel gözükeceğiniz kesin! Ayrıca benden size tüyo kızlar parlatıcı kullanmak dudaklarınızı olduğundan daha büyük gösterecek.

Cesur bir görünüm için kırmızı dudaklar

Trend Mat Rujlar Nasıl Kullanılmalı? – Kadın Sitesi

Yıllar boyunca popülerliğini koruyan kırmızı rujlar tabii ki bu sene de çok popüler! Özellikle dudak kalemiyle dudaklarınızı çerçeveledikten sonra kullanırsanız çok daha cesur bir görünüm yakalamanız mümkün. Bana kalırsa kırmızı rujun mat hali daha cool gözüküyor ama elbette seçim sizin. Kırmızı ruj her daim en iddialısı.

Koyu dudak kalemleri

Dudak kalemi nasıl sürülür? Dudak kalemi sürmek için ipuçları… - Güzellik haberleri – Sözcü

Bu sene dudak kaleminin yükselişine tanık olduk. Yeni trend nude bir rujla kahverengi tonlarında dudak kalemi kullanmak. Bence dudak kalemiyle çerçeveleme işlemi bütün rujlarda kullanılabilir. Bu işlemle dudak şekliniz daha çok ortaya çıkıyor ve rujunuz da daha çok göze çarpıyor.

Nude görüntüler

Nude rujlar hakkında acilen öğrenmen gereken 6 gerçek | Makyaj.com

Nude ya da çıplak görünümlü dudaklar bu sene çok popüler! Bu makyaj türü genellikle koyu renkli göz makyajının yanında kullanılmakta. Böylelikle koyu görüntüden yumuşak bir görüntüye pürüzsüz bir geçiş sağlanmakta! Kızlar, eğer nude ruj kullanacaksanız mutlaka ten renginize uygun bir renk seçmelisiniz. Aksi taktirde hasta ve solgun gözükebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu