Makyaj çantanızda mutlaka bulunması gerekenler

Makyaj çantanızda ne kadar az ve öz malzeme olursa taşınması o kadar kolay olur. Peki bu az ve öz malzemeler neler?

Abone Ol 

Çantanızda taşıyacağınız makyaj malzemelerinin etkili ve hızlı sonuçlar verecek şekilde şeçilmesi önemli. Çünkü hem size ağırlık yapmayacak hem de dışarı pratik bir şekilde makyajınızı yapabilecek yada makyajınızı tazeleyebileceksiniz.

Göz kalemi

m2

Zor durumların en büyük kurtarıcısı tabi ki göz kalemleri. Her an yanınızda taşınmanız gereken bir ürün. Çünkü hem kullanımı koy hem de ağırlık yapmaz. Göz kaleminizle güzel bakışlara anında sahip olabilirsiniz.

BB Krem

m4

Kusursuz bir makyajın sırrı eşit bir cilt tonudur. Cilt tonunuzu eşitlemek için fondöten yada kapatıcılardan vazgeçip BB kremlerden yardım alabiliriniz. Cildinize ağırlıkta yapamayacaktır. Aynı zaman küçük kusurlarınızı da kapatacaktır. Bu yüzden çantanızda BB kremlere yer verebilirsiniz.

Rimel

m3

Etkili ve etkili bakışlar dolgun görünen kirpiklerinizden geçer. Bunun içinde rimellerden yardım alırız. Daha uzun ve dolgun görüne  kirpikler için rimelinizi yanınızdan ayırmayın. Makyaj çantanızda hiç bir ürün olmasa bile muhakkak rimel mutlaka olsun.

Ruj

m5

Makyajınızı renklendirmenin ve daha çekici hale getirmenin yolu şüphesiz ki rujunuzdur. Rujsuz bir makyaj eksiklik hissettir. Makyaj çantanızda tabi ki her renk ruja yer veremezsiniz. Bu sebeple nude renkleri yanınızda taşımanız her makyaj uyum sağlayacaktır.

 

idealmedia

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu