Magazinin popüler isimleri

Medya Takip Merkezinin (MTM), magazin gazeteciler için hazırladığı mart ayının magazin raporunu açıkladı.

Medya Takip Merkezi mart ayı boyunca en çok konuşulan ünlürerin; Acun Ilıcalı, Megastar Tarkan, Seda sayan gibi isimlerin yer aldığı araştırmanın detaylarını paylaştı.

Medya Takip Merkezinin her ay hazırladığı raporun ilk sıralarında "Acun ılıcalı" vardı. Ilıcalı ay boyunca toplam 5 bin 640 heberde yer aldı.

Bir diğer isim ise "Seda Sayan" oldu. Seda Sayan sabah sunduğuğu programla ve programa konuk ettiği kişilerle mart ayında adını çok konuşturdu. Program konuğu ünlü manken Ece Gürsel' in sperm bankasından çocuk sahibi olmak istediğini söylemesine, Seda Sayan " ne gerek var inşaat işçileri var ya" sözleri hem çok konusuldu hem de kanala 5 program yayın cezası getirmesine sebep oldu.

Gülben Ergen'le yaşadığı polemik yüzünden 3 gün hapis yattı. Hapis yattığı dönemde de yaşadığı aşkın haberini verdi. Şarkıcı Yaşar İpek ile aşk yaşamaya başlayan Serengil, sıkıntılı dönemlerinde yanında olduğu ve onu sahiplendiği için kayıtsız kalamayacağını söyleyerek aşklarını duyurmuş oldu. Şimdilerde ise mutluluklarını sosyal medyadan paylaşan "Seren Serengil" mart ayı boyunca çok konuşulan isimlerden oldu.

Tarkan sonunda hayranlarına sosyal medya tarafından baba olacağını paylaştı. Sergilediği sempatik tavırlarıyla sevenlerine mutlu haberi veren ünlü popçu ay boyunca medyada 2 bin 577 haberle yer alarak en çok konuşulan ünlü isimler listesinde üst sıralara yerleşti.

Geçtiğimiz ay kızının dördüncü yaş gününü görkemli bir parti ile kutlayan Demet Akalın, bu ay da medyada en çok konuşulan isimlerden oldu. Akalın, birçok ünlü isim katıldığı partiden görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Her yaptığıyla magazin dünyasında gündem yaratan ünlü şarkıcı Akalın, dünyaca ünlü bir markanın defilesini paylaşıp "Hepsi benim olmalı” sosyal medya paylaşımıyla da gündemden düşmeyerek çok konuşuldu.

En çok konuşulan diğer ünlüler

Sıla'yla 2.5 ay birlikteliği süren ve sonra ayrılan Ahmet Kural, şimdiler de eski sevgilisi Hadise ile aşk dedikoduları çıktı.Kural'ın Amerika'da olan Hadise ile mesajlastığı ortaya çıktı.

Çağla Şikel de youtube kanalından 6 milyon izlenerek medyanın ilgisini çekti. Şikel' in yaptığı uzaylı dansı da hayranlarından tam not aldı.

Yorumlar

YORUM YAZ