Yönetmen sevgili, Dilan Çiçek Deniz'in ismini dövme yaptırdı

İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson, güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in isim ve soyadınının baş harflerini vücuduna kazıttı.

Uzi'ye anne vetosu gelmişti! Aleyna Tilki kalbini sosyetik isme kaptırdı

Kısa bir süre önce rapçi Uzi ile aşk yaşadığı konuşulan Aleyna Tilki, şimdilerde iş dünyasının tanınan isimlerinden Taha Bilici anılıyor.

Fatma Girik'in ardından dostları gözyaşlarına boğuldu

Yakın arkadaşı Fatma Girik'in ölüm haberinden sonra canlı yayına bağlanan Hülya Koçyiğit, konuşmakta güçlük çekti.

Hadise, müstakbel kayınvalidesiyle yan yana geldi

Hadise, müstakbel kayınvalidesiyle yan yana geldi

Önceki gün sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul eden Hadise, bugün müstakbel kayınvalidesiyle yan yana eğlendi. Güzel şarkıcı, istenmeyen gelin iddialarına son vermiş oldu.

Serenay Sarıkaya saldırıya uğradı

Serenay Sarıkaya saldırıya uğradı

Evine doğru giderken içerisinde bulunduğu otomobili tekmelenen Oyuncu Serenay Sarıkaya, saldırgandan şikayetçi oldu.

Serdar Ortaç’tan yıllar sonra gelen Cansu Dere itirafı

Şarkıcı Serdar Ortaç katıldığı bir programda Cansu Dere'ye yıllar önce platonik aşık olduğunu söyledi. Serdar Ortaç 'Nehir Gözlüm' şarkısını Cansu Dere’ye yazdığını da itiraf etti.

Aleyna Tilki evini değiştirdi

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, ailesiyle yaşadığı siteye izinsiz giren saplantılı hayranı yüzünden başka bir eve taşındığını açıkladı.

Hadise, sevgilisi Mehmet Dinçerler ile evleniyor

Sevgilisinin aldığı tektaş yüzükle romantik bir paylaşım yayınlayan Hadise, altına 'Bölümümüz şimdi başlıyor' notunu düştü.

Kübra Açıl, Acun Ilıcalı ile çalışmaya başladı

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’nın kardeşi Kübra Açıl, “Survivor Panorama” adlı programda yayın hayatına adım attı. Açıl’a ilk tebrik abla Subaşı ve yakın arkadaşı Çağla Altunkaya’dan geldi.

Eda Ece ikinci kez koronavirüse yakalandı

Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Eda Ece, ikinci kez koronavirüse yakalandı. 2 aşısını yaptırdığı için hafif atlattığını dile getiren oyuncu, sevenlerine uyarılarda da bulundu.