Magazin dünyası bu haberlerle çalkalanıyor: Demet Akalın, Bülent Ersoy, Beren Saat, Aslı Enver…

Abone Ol 

DEMET AKALIN “E KUCAĞA OTURMUYORDUK! HALA OTURMUYORUM.”

Demo’dan Gülşen’e salvo “Biz kucaklarda oturmuyorduk” ✍🏻 Olaylar olaylar, Demet Akalın’la ilgili 2000’li yıllarda katıldığı bir programda seksi giyindiği bir video paylaşılmış, paylaşımın altına gelen “Peki kendisi zamanında böyle giyinip, şu an açık giyinenlere sallaması” yorumuna Demo’dan jet yanıt gelmiş “E kucağa oturmuyorduk! Hala oturmuyorum” diyerek Gülşen’e sert bir salvo yapmış oldu.

 

“BÜLENT ERSOY BALMUMU HEYKELİ GİBİ.”

Fatih Ürek ile Bülent Ersoy’un bu videosu sosyal medyada espri konusu oldu: “Arkadaşımla çok eğleneceğiz diye çıktığımız gecenin sonunda ben”, “Bülent Ersoy balmumu heykeli gibi.”

BEREN SAAT İLE KIVANÇ TATLITUĞ TEKRARDAN EKRANLARDA!

Kenan Doğulu ve Beren Saat önceki gece aileleri ile birlikte Etiler’deki bir mekandaydı. Beren, annesi Ayla Saat’in doğum gününü kutladı. Beren Saat Kıvanç Tatlıtuğ ile oynayacağı yeni projesine yanıt vermek istemedi ve sürekli gülümsedi. Çiftin mutlu halleri dikkatlerden kaçmadı. Beren Saat yeni çıkaracağı şarkısı hakkındaki sorulara yanıt vermedi. Kenan doğulu ise gece 12’den sonraki yasakların kalkmasını istediğini dile getirdi.

ASLI ENVER SEVGİLİSİ ÖNDER ÖZTARHAN HAKKINDAKİ SORULARINI YANITLADI

Oyuncu Aslı Enver (37) ile iş insanı Önder Öztarhan (49) dört aydır aşk yaşıyor. İlişkilerini sır gibi saklayan çift geçtiğimiz günlerde baş başa çıktıkları yemekte objektiflere yakalandı. Güzel oyuncu “İlişkiniz tekrardan hayırlı olsun. Nasıl gidiyor ilişkiniz? Evlilik düşüncesi var mı? Evlilik teklifi aldığınıza dair haberler de var?” sorusuna “İyi gidiyor. İyiyim, mutluyum. Çok teşekkür ederim, çok sağ olun.” karşılığını verdi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu