Madonna'ya kırmızı halı

Pop müziğin kraliçesi ABD'li şarkıcı Madonna, 3 uçak ve 300 kişilik ekibiyle dün İstanbul'a geldi...

Uçağının altına kırmızı halı serilerek karşılanan ünlü şarkıcı, 19 yıl aradan sonra yarın akşam Türk Telekom Arena'da konser verecek.

ÜNLÜ popstar Madonna, çıktığı dünya turnesi kapsamında konser için özel bir uçakla dün akşam saat 20.20'de yine konser verdiği Abu Dabi'den İstanbul'a geldi. Atatürk Havalimanı'nda bazı uçaklara kısıtlama olduğu için Sabiha Gökçen Havalimanı'na inmesi beklenen Madonna'nın içinde bulunduğu Airbus 318 tipi uçağa özel iniş izni verildi. Madonna'nın içinde olduğu uçak, özel uçakların kullandığı Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne park etti. Altına kırmızı halının serildiği uçaktan bir ekip üyesi ile el ele inen pop müziğin kraliçesi, uçak altına gelen araçla kalacağı otele hareket etti. 300 kişilik ekibini taşıyan 3 uçakla adeta çıkarma yapan Madonna ile birlikte 4 çocuğu ve çocuklarının dadıları da İstanbul'a geldi.

BİLETLER 3 GÜNDE BİTTİ

Yarın İstanbul Türk Telekom Arena'da konser verecek olan ünlü popstar, konserden 4.5 milyon dolar kazanacak. Biletleri sadece 3 günde tükenen konseri, Türk Telekom Arena'da 40 ülkeden 50 bin kişi izleyecek.

"KORKUNÇ KOLLAR"

Özel uçağından bir ekip üyesiyle el ele inen Madonna'nın sarkmış kolları dikkat çekti. Ünlü şarkıcı için geçtiğimiz yıllarda İngiliz basınında 'korkunç kollar' yorumları yapılmıştı.

Yorumlar

YORUM YAZ