Kalça ve basendeki yağlardan liposuction ile kurtulun

Özellikle bölgesel incelme konusunda desteğe gereksinim duyan kişiler için kalıcı ve etkili bir çözüm olan liposuction hakkında merak edilenşeri derledik.

Gebelik sonrası estetik cerrahi mümkün

Gebelik sonrası meydana gelen bedensel değişikliklerin özellikle göğüs bölgesi ve karın bölgesini etkilediğini vurgulayan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Musa Kemal Keleş, bu bölgelerdeki deformasyonların kısa ve etkili şekilde çözümünün günümüz estetik cerrahi teknikleri ile mümkün olduğunu söyledi.

Doğum sonrası yeni yaklaşım: Annelik estetiği

Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yunus Doğan, doğum sonrası estetiği hakkında önemli bilgiler verdi.

Yaşlanmayı durdurun

Yaşlanmayı durdurun

Yaşlarımız ilerledikçe vücudumuz adeta bunu tüm dünyaya haykırırcasına ifade ediyor. Kırışıklıklar, sarkmalar aynalara küstürüyor.

Selülit tedavisinde etkili 9 yöntem

Selülit tedavisinde etkili 9 yöntem

Selülit oluşumu çok faktörlü olduğu için tedavisinde de birçok metot uygulanmaktadır.

Liposuction nedir

Liposuction; karın, uyluk, kalça, bel, basen ve yüz gibi bölgelerde toplanan, diyet ve egzersiz programlarıyla yok edilemeyen inatçı yağların, cerrahi yöntemle alınmasıdır.

Bıçak altına yatmadan zayıflayın

Dermatolog Dr. Yelda Bice, ameliyatsız bölgesel zayıflama ile bel çevresi ve kalça gibi bölgelerdeki yağlardan kurtulmanın mümkün olduğunu belirtti.

Estetik cerrahide son trendler

Op. Dr. Özerk Demiralp, gün geçtikçe kendini yenileyen estetik cerrahinin son trendlerini anlattı.

Liposuction ile zayıflamak mümkün mü

Fazla kilolarınız mı var? Yağlarınızdan kurtulamıyor musunuz? Op. Dr. Defne Erkara bütün bu sorunların çözümü olan liposuction ameliyatı ile ilgili sorularımızı cevapladı.

Ayak bileği liposuctionı ile ince bilekler hayal değil

Birçok kadın için psikolojik sorun dahi oluşturan kalın ayak bilekleri artık kader değil. Kısa sürede ince bileklere kavuşturan ayak bileği liposuction’u son yılların yükselen trendi haline geldi.