LCW'den Annesinin Bi'tanesi koleksiyonu - Foto Galeri

LC Waikiki’nin Anneler Günü’ne özel 3 1 kampanyası hem anneleri sevindiriyor hem de annesine hediye almak isteyenlere mükemmel alternatifler sunuyor.

LC Waikiki'yle annenizin tarzına uygun hediyeyi seçmekte sıkıntı yaşmayacaksınız. LC Waikiki İlkbahar-Yaz koleksiyonu renk ve model çeşitliliği ile göz dolduruyor. Günün her saati giyilebilecek ürün çeşitliliği, XS'dan XXL'a uzanan beden çeşitliliği ve çok zengin aksesuar seçenekleri ile annelerin gerek günlük gerekse ofis şıklığı için pek çok öneriyi LC Waikiki'de bulabileceksiniz. Annesinin tarzına uygun hediye almak isteyenler 30 Nisan- 8 Mayıs tarihleri arasında mutlaka bir LC Waikiki mağazasına uğramalı ve 3 yerine 4 ürünle annesine koşmalı...

KOLEKSİYON İÇİN TIKLAYIN..

Anneler Günü'ne özel; Annesinin Bi'tanesi...

LC Waikiki'nin Anneler Günü'ne özel hazırladığı "Annesinin Bi'tanesi" koleksiyonu, ister annesine hediye almak isterse annesiyle aynı giyinip ona sürpriz yapmak isteyenlere çözüm sunuyor. "Annesinin Bi'tanesi" koleksiyonunda yer alan tişörtlerde "Valide Sultan, Küçük Prens, Küçük Prenses, Favorite Shopping List, Shopping with my best friend, I LOVE MOM" gibi baskılar dikkat çekiyor.

"Annesinin Bi'tanesi" koleksiyonunda; pamuklu tişörtler, şık gömlekler ve hem anne hem de küçük kızını bahar çiçekleriyle donatan çiçekli elbiseler göz dolduruyor. Sadelikten hoşlanan annelerine, daha sade bir seçenek arayanlar için düz renk gömlekler veya polo yaka tişörtler de koleksiyonda yerini alıyor.

"Annesinin Bi'tanesi" koleksiyonunda, anneler 2-8 yaş arasındaki kızı veya oğluyla aynı kıyafeti giyebiliyor. Annesiyle aynı kıyafeti giymek isteyen 9-16 yaş arası genç kızlar da bir LC Waikiki mağazasına mutlaka uğramalı...

Yorumlar

YORUM YAZ