Ünlü yıldızlardan online yardım konseri

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında düzenlenecek olan online yardım konserinde Lady Gaga, Billie Eilish, Paul McCartney ve Elton John gibi dünyaca ünlü birçok isim yer alacak.

Lady Gaga: Aynı gemide değiliz

Koronavirüsle mücadale için Global Citizen ile birlikte 35 milyon dolarlık bağış kampanyasına imza atan Lady Gaga’dan şaşırtan bir açıklama geldi.

Lady Gaga'nın rekor koronavirüs bağışı

Koronavirüs mücadelesinde ünlü isimlerin seferberliği sürerken şarkıcı Lady Gaga’dan rekor denilebilecek bir miktarda bağış haberi geldi.

2020’de saçlar yine ışıl ışıl

2020’de saçlar yine ışıl ışıl

Yeni yılın başlamasıyla birlikte hayatınızda yapacağınız değişimlere saçlarınızdan başlamanızı sağlayacak trend renkler…

Lady Gaga sahneden düştü

Lady Gaga sahneden düştü

Las Vegas konserinde hayranıyla beraber dans ettiği sırada sahneden düşen şarkıcı, talihsiz olayın ardından konserine devam etti.

Lady Gaga kendi makyaj markasını çıkarıyor

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, son dönemin en büyük trendlerinden birine uyarak kendi güzellik markasını çıkaracağını duyurdu.

Lady Gaga'nın ‘çılgın’ topukluları

1,55 metre boyundaki şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, seçtiği 18 santimlik platform topuklu ayakkabılarıyla dikkatleri üzerine çekti.

2019 Met Gala hakkında bilmeniz gerekenler

Moda sektörünün heyecanla beklediği 2019 Met Gala'ya geri sayım başladı. İşte etkinlik hakkında bilmeniz gereken her şey.

Muazzez Ersoy, Lady Gaga'yla benzerliğini yorumladı

Muazzez Ersoy, eski bir fotoğrafının Lady Gaga’ya benzetilmesi hakkında “Lady Gaga çirkin, ben güzelim. O beni taklit ediyor" yorumunu yaptı.

2019 Oscar'daki en iyi aksesuarlar

Kırmızı halıda en çok dikkat çeken aksesuarlar...