Lady Gaga-Madonna savaşı büyüyor

Madonna ile Lady Gaga'nın sahne atışmaları Madonna'nın Türkiye konserindeki şovun ardından farklı bir boyut kazandı.

Dünyaca ünlü pop ikonları Madonna ile Lady Gaga'nın sahne atışmaları Madonna'nın Türkiye konserinde yaptığı sıra dışı şovun ardından farklı bir boyut kazandı

İki farklı nesli temsil eden pop şarkıcıları Madonna ile Lady Gaga'nın sahne atışmalarının dozu, Madonna'nın Türkiye konserinde göğsünü açmasıyla yarattığı tartışmaların ardından arttı.

Lady Gaga, Madonna'nın İstanbul'da geçtiğimiz günlerde verdiği konserde yaptığı sıra dışı hareketin internette yayınlanmaya başlamasıyla kendi video klibini YouTube'da yayınladı.

Klipte Madonna'nın kendisi için yaptığı eleştirilere yanıt veren Lady Gaga şunları söyledi:
"İnsanlara kendilerini kötü hissettirmekten rahatsız olurum. Onların yaptığı işlerle dalga geçmek de bana göre bir şey değil. Asla da böyle bir kişi olmayacağım."

İkili arasındaki tartışma, dünya turnesine çıkan Madonna'nın İsrail'in başkenti Tel Aviv'de verdiği konserde seslendirdiği "Express Yourself" şarkısını Lady Gaga'nın "Born This Way" şarkısıyla karıştırarak söylemesiyle başlamıştı.

Lady Gaga'nın geçen yılki albümünde bulunan bu şarkı Madonna'nın artık klasikleşmiş şarkısı "Express Yourself"e olan benzerliğiyle dikkat çekmişti.

Yorumlar

YORUM YAZ