Kylie Jenner'ın 300 milyonluk sosyal medya hesabından kareler

Dünya yıldızı Kylie Jenner, Instagram'da 300 milyon takipçiye ulaşarak en çok takipçiye sahip kadın oldu. İşte fotoğraflarla takipçi rekoru kıran Kylie Jenner...

Dünyanın en genç milyarderi olan Kylie Jenner, kendi kurduğu marka ile servetine servet katmaya devam ediyor. Bugünlerde anne olmak için gün sayan Jenner, hayatı ve markası ile dünya çapında adından söz ettiriyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla da büyük beğeni toplayan ve her paylaşımıyla gündem olan genç yıldız bugün yeni bir ilke imza attı. Instagram hesabındaki takipçi sayısı 300 milyona ulaşan Jenner, Instagram'da en çok takip edilen kadın oldu. Dünyada 300 milyon takipçisi olan başka bir kadın yoktu, bu nedenle Kylie bu rekoru da kırmış oldu.

Geçtiğimiz aylarda Travis Scott ile ilişkisinden ikinci bebeğini beklediğini duyuran yıldız, hamilelik fotoğrafının ardından hayranlarının ilgi odağı oldu. Jenner, Stormi'ye hamileyken medyadan ve meraklı gözlerden köşe bucak saklanmıştı. Ancak bebeği dünyaya geldikten sonra mutlu haberi duyurmuştu. Öte yandan sosyal medyayı etkili kullanan ünlü isim, 300 milyon takipçili hesabında her halini paylaşıyor. Türkiye'de de çok sayıda hayranı olan Kylie, güzelliğiyle ve fiziği ile adeta büyülüyor.

Yorumlar

YORUM YAZ