Ter kokusu kabusunuz olmasın

Yaz sıcaklarında artan terleme probleminden uzman desteğiyle kurtulmak mümkün.

Gluten sadece yediklerinizde değil

Karın ağrısı, şişkinlik, saç dökülmesi, ciltte kızarıklık ve kilo alamamak gibi şikâyetlerle kendini belli eden çölyak hastalığı genellikle farklı rahatsızlıklarla karıştırılıyor.

Cildinizin gençliğini korumak için öneriler

Zamanın geçmesiyle cildimizde de problemler oluşabiliyor. Ufak değişikliklerle problemleri en aza indirmek ve yaşlanmaya karşı koruyabilirsiniz.

Makyaj malzemelerini kullanırken bunlara dikkat

Makyaj malzemelerini kullanırken bunlara dikkat

Her kadının vazgeçilmezi makyaj malzemelerini kullanırken sağlık açısından oldukça önemli olan birtakım faktörlere dikkat etmek gerekiyor. İşte o kurallar...

10 yaş gençleştiren ev yapımı maske

10 yaş gençleştiren ev yapımı maske

Cildin elastikiyetini kaybetmesiyle ortaya çıkan yaşlanma belirtilerini evde hazırlayacağınız bu maske tarifi ile en aza indirip, 10 yaş daha genç görünebilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı hijyenik olmayan ürünleri açıkladı

Sağlık Bakanlığı kozmetik ürünleri denetledi, 825 üründen 215’i güvensiz çıktı. Mikrobiyal üreme tespit edilen ürünlerin arasında ıslak mendil ve lensler de var.

Cildinizi bozan yanlışlar

Siz de her kadın gibi cilt bakımınıza önem veriyor ve pamuk gibi bir cilde sahip olmak istiyorsanız bu yanlışlardan uzak durmaya özen gösterin.

Makyaj malzemeleri kısır yapıyor

Uzmanlar kadınları kozmetik ürünler konusunda uyarıyor: "Kullanılan makyaj malzemeleri hormon bozukluğu yaratıp kısırlık riskine yol açıyor."

Makyaj malzemelerinizi 7 adımda düzenleyin

Makyaj masanızın üzeri çok mu karıştı? İşte sizi bu karışıklıktan kurtaracak 7 adım...

Bu ürünleri kullanıyorsanız hemen atın

Sağlık Bakanlığı'nın "merdiven altı" ve taklit olduğu şüphesiyle denetlediği 5 binden fazla üründen hemen hemen tümünün güvensiz ve mevzuata aykırı olduğu belirlendi.