Covid-19 sonrası rehabilitasyon, kalıcı iyileşme sağlayabiliyor

Koronavirüs geçirenlerin bir kısmı kısa sürede günlük hayatlarına geri dönse de, durum herkes için aynı olmayabiliyor. Covid-19 Sonrası Rehabilitasyon hakkında önemli bilgiler veren Dr. Ahmet Emin Sönmez, hastalığı geçirenlerin karşılaşabileceği sağlık sorunları ve tedavi seçenekleri hakkında önemli konulara değindi.

Gonca Vuslateri: Uzun bir süre güneş ve deniz yasak

Geçtiğimiz gün Cihangir'de objektiflere takılan oyuncu Gonca Vuslateri, sağlık durumu hakkında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Burak Sergen ile Nihan Ünsal evlendi

Koronavirüs teşhisiyle yoğun bakımda tedavi gören ve 46 gün sonra hastaneden taburcu edilen ünlü oyuncu Burak Sergen, 2019 yılında nişanlandığı Nihan Ünsal ile evlendi.

Sinema salonlarının açılışı ertelendi

Sinema salonlarının açılışı ertelendi

1 Haziran'da yüzde elli kapasiteyle ve bir koltuk dolu, bir koltuk boş şeklinde açılacağı açıklanan sinema salonlarının açılışı 1 Temmuz'a ertelendi.

94. Oscar Ödülleri tarihi belli oldu

94. Oscar Ödülleri tarihi belli oldu

Oscar Ödülleri olarak da bilinen ve sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Akademi Ödülleri'nin 94'üncüsü gelecek sene martta düzenlenecek.

Üst solunum yolu enfeksiyonları Kovid-19 ile karıştırılabilir

Prof. Dr. Altan Yıldırım, mevsim değişikleriyle birlikte artan üst solunum yolları enfeksiyonlarının koronavirüs ile karıştırılmaması konusunda uyarılarda bulundu.

Tarkan, milyonluk konser teklifini geri çevirdi

Eşiyle birlikte Almanya'da olan Tarkan, özel bir gecede sahneye çıkması için yapılan teklifi pandemi nedeniyle kabul etmedi.

Koronavirüs beyindeki gri maddenin hacmini azaltıyor

Kovid-19 virüsü ile ilgili yapılan bir araştırma sonucunda beyindeki gri maddenin azaldığı gözlemlendi.

Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült Astroloji üzerine konuştuk

Astrolojiyi hayatımızın büyük bir kısmında kullanıyoruz. Peki, Okült astrolojiyi biliyor musunuz? Okült Astrolog Nazan Gönültaş ile Okült astroloji hakkında merak edilenleri ve yıldızların koronavirüs süreci hakkında işaretlerini konuştuk.

'Osman Sekiz'in belgeseli çekiliyor

Başrollerinde Tim Seyfi, Begüm Birgören ve Kemal Uçar'ın yer aldığı 'Osman Sekiz' adlı sinema filminin belgeseli hazırlanıyor.