Koç Burcunda Dolunay: Duygusal adımlar ön planda

2 Ekim tarihinde saat 00:05’te Koç burcunun 9 derecesinde meydana gelecek olan Dolunay'ın etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

2 Ekim tarihinde saat 00:05'te Koç burcunun 9 derecesinde önemli bir Dolunay meydana geliyor. Ekim ayında iki dolunay ve bir yeniay var. Diğer Dolunay 31 Ekim tarihinde meydana gelecek. Dolunay anı haritasında yükselende Yengeç burcu var. Hem Yengeç hem Koç burcu öncü burçlardır. Öncü niteliğin hâkim olduğu Dolunay ile birlikte duygusal anlamda ihtiyaçlarımızı karşılamak adına önemli adımlar atmaya dönük olabiliriz. Aynı zamanda aile, ebeveyn, , ilerleme konuları bu Dolunay ile birlikte daha çok ön planda olacaktır.

Dolunay Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarında Güneş'i, yükseleni veya birden fazla gezegeni olanları daha fazla etkileyecektir. Başlarda bu etki zorlayıcı olabilir. Koç burcu yenilikçi doğasının altında agresif etkilerde barındırır. Aslan ve Yay burçlarını ise daha destekleyici etkiler altında etkiliyor olacak. Dolunay etkisi 16 Ekim tarihinde meydana gelecek olan Yeniay zamanına kadar sürüyor olacak. Dolunay öncesi ve sonrasında Aytaşı takmak ya da bulunduğumuz alanda bulundurmak iyi gelebilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, Dolunay sizlerin burcunuzda meydana geliyor. Dolunay sizlerin ilişkiler ekseninizi etkiliyor olacak. Daha önce ilişkilerinizle ilgili başlattığınız artık bunu cesaretle tamamlayacağınız bir süreçtesiniz. Koç öncü bir burçtur bu nedenle bu tamamlanma aslında yeni bir şeylerin ilk adımını ve sizin adınıza devamı gelecek olan önemli bir dönemin başlangıcını da anlatıyor. Bu bir anlaşmayı kabul etme, bir ortakla anlaşma, bir sözleşmeyi imzalama gibi bir durumda olabilir. Aynı zamanda kişiliğiniz, sağlığınız, görünümünüz de Dolunayın etkisi altında kalıyor olacak. Güneş burcu Koç olanlar için 25 Mart ve 2 Nisan arası doğanlar daha fazla etki alacaklar.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, Koç burcundaki Dolunay sizlerin arka alanınızda meydana geliyor. Dolunay ile birlikte hizmet, hastalıklar ve çalışanlar ekseniniz etki altında olacak. Bu dönemde sağlığınıza ekstra dikkat etmenizde fayda var. Hastaneler gibi kapalı ortamlarda bulunabilirsiniz veya uzun bir tedavi nedeniyle bulunmanız gerekebilir. Gizli düşmanlarınız varsa bu Dolunay ile kendilerini apaçık belli edebilirler. Arkanızdan çevrilen işler görünür olabilir. Buna kendi sırlarınız da dahil sırlar açığa çıkabilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Koç burcunda meydana gelecek olan Dolunay sizlerin bireysel ve toplumsal sosyalleşme alanınızda meydana geliyor. Daha önce aşk ve keyifler alanınız etki altında kalmış ve siz yeni bir aşka yelken açmış olabilirsiniz. Böyle bir durumda artık bu kişiyi sosyal çevrenize tanıtma, aşkınızı toplum önüne cesaretle çıkartma zamanı bu Dolunay ile birlikte olabilir. Daha önce çocuklarınızla ilgili başlatmış olduğunuz şeyler varsa bu dönemde devam ettirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde başlatacağınız yeni ilişkiler vasıtasıyla da daha fazla görünür olmanız söz konusu olabilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, Koç burcundaki Dolunay sizlerin ev, aile, kariyer ekseninizde meydana geliyor. Ev ve iş konularınız mercek altında. Bu Dolunay iş ve kariyer hayatınızda bir tamamlanma konusu gündeminizde olacak. Üst ve otorite figürleriniz ile birlikte sorumlu olduğunuz konuların tamamlanması için bir şeyler başlatabilirsiniz. Belki kendiniz bir şeyleri başarmak adına da adım atabilirsiniz. Evinizle ilgili daha önce başlattığınız şeyler varsa şimdi bunların tamamlanmalarını evinizle ilgili konularda yaşıyor olacaksınız. Güneş burcu Yengeç olanlar için 25 Haziran ve 2 Temmuz arası doğanlar daha fazla etki alacaklar.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, Koç burcundaki Dolunay sizlerin fikirler, iletişim ekseninizde meydana geliyor. Yurtdışı, yabancılar, hukuksal konular, akademik konular, yüksek öğretim konularında önemli tamamlanmalar söz konusu olabilir. Özellikle Terazi yeniayı ile hayatınızda başlatmış olduğunuz fikir, iletişim, seyahatler alanında başlatmış olduğunuz yeni işler söz konusuysa bu tamamlanmalar bunun devamı niteliğinde olacaktır. Güneş burcu Aslan olanlar için 27 Temmuz ve 6 Ağustos arası olanlar diğer günlerde doğmuş olan Aslan burçlarına nazaran önemli ölçüde destekleyici etkiler alacaklardır.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, Koç burcundaki Dolunay sizlerin para, maddi kaynaklar alanlarınızı etkileyecek. Daha önce aldığınız bir ürünün ödemesi konusu gündeminizde olacak olabilir. Yine öncesinde yeni bir kazanç elde etmeye başladıysanız onun vergilendirilmesi söz konusu olabilir. Başkasından elde edilen kaynaklar, miraslar, nafakalar alanında bir tamamlanma durumları olacaktır gündeminizde.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, Koç burcundaki Dolunay sizlerin ben-sen ekseninizde meydana geliyor. Karşıt burcunuzda olacak Dolunay sizleri ortaklıklar, evlilik, anlaşmalar ve davalar alanınızdan etkileyecek. Daha önceki zamanlarda kendiniz adına aldığınız önemli kararların tamamlanmasını ilişkiler alanınızda yaşayabilirsiniz. Bu anlamda sizin tarafınızdan atılacak cesur adımlar söz konusu. Güneş burcu Terazi olanlar için 29 Eylül ve 7 Ekim arası doğanlar daha fazla etki alacaklar.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, hizmet ve çalışma ekseninizde meydana geliyor. Bu Dolunay ile birlikte iş ve çalışma koşullarınızda önemli sorumluluklar altına cesaretle ve özgüvenli bir şekilde girebilirsiniz. Günlük iş akışınızdaki artış sizler açısından aynı zamanda parasal açıdan çok şanslı etkiler barındırıyor olacak. Bununla birlikte sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Yoğun bir iş ve çalışma sürecine giriyorsunuz. Çok fazla gerilmemeniz, kendinizi çok ihmal etmeden çalışmalarınıza devam etmeniz iyi olacaktır.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, Dolunay sizleri aşk, keyifler ve sosyal çevre ekseninizden etkiliyor olacak. Dolunay ile birlikte romantik ilişkileriniz, eğlenceli aktiviteleriniz, aşk hayatınız mercek altında olacak. Daha önce arkadaş ve sosyal çevrenizden kişilerle bir başlangıç yaptıysanız şimdi Koç Dolunayı ile bunun aşka dönüşmesi gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Güneş burcu Yay olanlar için 29 Kasım ile 7 Aralık doğumlu olanlar daha fazla etki altında olacak.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Dolunay sizleri aile ekseninizden etkiliyor. Ev ve iş alanlarınız etki altında olacak. Kariyer hayatınızda daha önce başlatmış olduğunuz konuların olumlu ve harekete geçirici tamamlanmalarını yaşayabilirsiniz ev, yuva, aile alanlarınızda. Ancak bunu dönemde endişeleriniz artabilir. Zihninizi ve kişisel eforlarınızı daha çok ev alanınıza odaklayacaksınız. Güneş burcu Oğlak olanlar için 28 Aralık ve 5 Ocak arası doğanlar daha fazla etki alacaklar.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, bilgi ve iletişim ekseninizi mercek altına alacak olan bu Dolunay ile önemli bir eğitime başlayabilirsiniz veya daha önce başlatmış olduğunuz bir eğitimin cesaretle tamamlanması durumu söz konusu olabilir. Kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. İletişim, eğitim alanlarında önemli bir adım atabilirsiniz. Ana odak noktanız eğitim, seyahat, bilgi ve yazışma alanlarında olacak. Önemli adımlar bu alanlarda atılacak olabilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, para kaynakları, kazanımlar ekseninizi etkileyecek olan Dolunay sizler için çok güzel etkiler getiriyor. Kazanımlarınızın görünür şekilde etkileneceği ve kariyer hayatınızdan da oldukça şanslı etkiler getiren güzel bir Dolunay olacak. Kariyer hayatınızda ki yükseliş kazanımlarınızı arttırabilir. Önemli birikimler yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak harcamalarınızın gözle görünür bir biçimde artacağı bir süreçte söz konusu olabilir. Bu anlamda dikkatli olmanız gerekecektir.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ