Kızılcık Şerbeti Pembe’yi hiç böyle görmemiştiniz! Pozları dudak ısırttı

Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Pembe karakteriyle gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Sibel Taşçıoğlu'nun gerçek halini görenler gözlerine inanamadı.

Abone Ol 

Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Feyza Civelek, Evrim Alasya, Ceren Yalazoğlu, Sibel Taşçıoğlu gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi başarısıyla gündemden hiç düşmüyor.

Kızılcık Şerbeti  her hafta Cuma günü yayınlanıyor ve reyting rekorları kırıyor. Pembe rolüne hayat veren Sibel Taşçıoğlu ise başarılı oyunculuğuyla dikkat çekiyor, beğeni topluyor.

Fatih, Nursema ve Mustafa’nın annesi Pembe’yi canlandıran Sibel Taşçıoğlu’nun gerçek hali sosyal medyayı salladı. 47 yaşında olan güzel oyuncunun fotoğrafları beğeni topladı.

1995 yılında Bursa Devlet Tiyatrosunda ‘Tılsım’ adlı çocuk oyununda oynayan ve daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazanan Taşçıoğlu sayısız projede yer aldı.

Kırık Ayna, Mühürlü Güller, Yadigar, Ekmek Teknesi, Gözyaşı Çetesi, Gönül Salıncağı, Serçe dizilerinde rol alan ünlü isim Medcezir’de Yaman’ın annesi Nevin’e hayat verdi. Birçok projede yer alan Sibel Taşçıoğlu rollerin başarıyla canlandırdı. Bir Zamanlar Çukurova’da hayat verdiği Şermin karakteriyle de beğeni kazanmıştı.

Başa dön tuşu