Kızılcık Şerbeti Pembe’nin gençliğini görenler mest oldu: “Çekicilikte Alev’i sollar!”

Kızılcık Şerbeti dizisinde Pembe karakteriyle dikkat çeken güzel oyuncunun gençlik hali ortaya çıktı! Görenler şaşkına döndü: "Alev'den daha çekici", "Alev'i sollar" yorumları yapıldı...

Abone Ol 

Kızılcık Şerbeti Pembe’nin geçmiş hali izleyicileri büyüledi

Her cuma akşamı ekranlarda reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti, seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı dizide Sibel Taşçıoğlu Pembe karakteriyle dikkat çekiyor.

Sibel Taşçıoğlu’nun canlandırdığı Pembe karakteri, Kızılcık Şerbeti dizisinin en sevilen karakterlerinden biri haline geldi. Ancak sosyal medyada dolaşan Taşçıoğlu’nun geçmişine ait fotoğraflar, izleyicileri şaşırttı.

Fatih’in annesi Pembe karakterini başarıyla canlandıran Sibel Taşçıoğlu’nun yıllar önceki görüntüleri paylaşıldı ve eski hali izleyenleri hayrete düşürdü.

Şu anda 47 yaşında olan başarılı oyuncunun gençlik yıllarındaki hali dikkat görenleri şaşırttı.

1995 yılında Bursa Devlet Tiyatrosu’nda ‘Tılsım’ adlı çocuk oyununda sahneye çıkan Taşçıoğlu, daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. O günden bu yana sayısız projede yer aldı.

Kırık Ayna, Mühürlü Güller, Yadigar, Ekmek Teknesi, Gözyaşı Çetesi, Gönül Salıncağı, Serçe gibi dizilerde rol alan Taşçıoğlu, Medcezir’de Yaman’ın annesi Nevin’i canlandırdı. Ayrıca Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerdeki performansı da büyük beğeni topladı.

İşte Sibel Taşçıoğlu’nun gençlik halleri…

Sibel Taşçıoğlu’nun gençlik halleri
Sibel Taşçıoğlu’nun gençlik halleri
Sibel Taşçıoğlu’nun gençlik halleri
Sibel Taşçıoğlu’nun gençlik halleri
Sibel Taşçıoğlu’nun gençlik halleri
Sibel Taşçıoğlu'nun gençlik halleri
Sibel Taşçıoğlu’nun gençlik halleri

Başa dön tuşu