Kıvanç Tatlıtuğ test sonucunu açıkladı

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs şüphesiyle hastaneye giden Kıvanç Tatlıtuğ’dan beklenen test sonucunun haberi geldi.

Koronavirüs salgınından korunmak için Kemerburgaz'da bulunan dağ evinde eşiyle birlikte karantinaya giren ve 15 gündür evinden çıkmayan Kıvanç Tatlıtuğ'un, kendisini iyi hissetmediği için geçtiğimiz günlerde hastaneye gittiği ve müşahede altına alındığı öğrenilmişti. Ünlü oyuncu yapılan koronavirüs testiyle ilgili beklenen açıklamayı yaptı.

Tedavi altına alındım

Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: "Yüksek ateş ve öksürük şikayeti ile geldiğim hastanede, yapılan tetkikler sonucunda akciğerimde küçük bir alanda zatürre odağı tespit edildi. Bununla ilgili olarak takip ve tedavi altına alındım. Bugün Covid-19 test sonucumun negatif geldiğini öğrendim.

Yarın yapılacak son kontrollerim sonucuna göre gerekirse evde takip ve tedavime karar verilecektir. Ülkemizde özellikle bu dönemde yoğun mesai harcayan sağlık personellerine çok teşekkür ediyor, başta Covid-19 ile mücadele eden hastalar olmak üzere tüm hastalara Allah'tan şifa diliyorum. Dualarımız sizinle. Ben iyiyim. İlginize teşekkür ederim"

Yorumlar

YORUM YAZ