Kışın düğün mekanı nasıl seçilir

Abone Ol 

Soğuk havaya inat, sıcacık bir düğün gerçekleştirmek hiç de zor değil. Yeter ki doğru düğün mekanını bulabilesin. İşte bu nedenle senin için bir araya getirdiğimiz düğün mekanlarını inceleyerek hayalini kurduğunuz kış düğününü gerçeğe çevirebilirsiniz. Öncelikle düğün mekanları yaz döneminde çok yoğun olduğu için kışın talep ettikleri fiyatlar neredeyse yarı yarıya düşüyor. Bu kış düğünü avantajlarından biri.

Kışın düğün mekanı nasıl seçilir #1

Tarihi düğün mekanları

Tarihi dokular, genelde kişilerin içini ısıtır. Bir de kocaman pencereleri olan bir mekan tercih ettiyseniz, değmeyin keyfinize. Görkemli yapılar, derin tarihi dokusu ve klasik bir atmosfer arıyorsanız düğününüzü tarihi mekanlardan birinde yapabilirsiniz.

Kışın düğün mekanı nasıl seçilir #2

Restoran düğünleri

Restoran düğünleri genelde çok fazla davetlinin katılmayacağı düğün organizasyonları için tercih edilir. Yani 100 – 200 kişilik düğünler için en ideal mekanlar arasındadır. Dışarıda dondurucu bir soğuk varken, sıcacık bir ortamda, mumların sarı sıcak bir hava kattığı restoranda unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

Kışın düğün mekanı nasıl seçilir #3

Kulüpler ve davet alanları

Kulüpler ve davet alanlarına baktığımızda özellikle İstanbul'dakilerin birçoğunun deniz manzaralı olduğunu görüyoruz. Yani kapalı alandayken bile manzaranın keyfini çıkarabilirsin. Ayrıca bu mekanlar after partilerin de büyük bir keyifle düzenlendiği yerlerin başında geliyor. Geniş ve rahat düğün mekanı seçenekleriyle size konforlu bir düğün imkanı sunan kulüp ve davet alanları kalabalık ailelerin ilk tercihlerinden biri oluyor.

Kışın düğün mekanı nasıl seçilir #4

Otel düğünleri

Kışın düğün yapmak isteyen çiftlerin otelleri tercih etmesinin bir nedeni de uzaktan gelen davetlilerinin konaklayabileceği bolca oda bulunmasıdır. Hava şartları açısından hiçbir risk barındırmayan, mekana sığılmayacağı ile ilgili dert etmeyeceğin, konforlu hazırlık odalarıyla tüm günü rahat geçireceğin, balayı odasında otelin hediyesi olarak konaklayabileceğin oteller her zaman sorunsuz düğünlerin adresidir.

Kışın düğün mekanı nasıl seçilir #5

Düğün salonları

Bütçe dostu, kapalı alanların en çok tercih edilenidir. Ulaşım açısından rahat edeceğiniz, fiyatlar konusunda da sıkıntı yaşamayacağınız bir düğün salonu kurtarıcınız olabilir. Yüksek tavanlı ve dekorasyonuyla büyüleyen birçok düğün salonu mevcut. Bu mekanlarda yemekli veya yemeksiz düğün organizasyonu yapabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu