Kimse bu yılbaşı hediyelerinden mutlu olmuyor!

Yılbaşında hediye alacaklar kesinlikle bu hediyelerden uzak durun!

Abone Ol 

Noel ile ilgili en iyi şekilde kendinize saklanan şeyler vardır. Örneğin, kızartmanın iyi sonuçlanmadığını ve daha fazla uzatmadan teslimat hizmetinin kullanılması gerektiğini veya davetin aslında sadece baba için yapıldığını ve kötü kayınvalide için olmadığını. Birkaç iyi niyetli hediye de bu listeye dahil edilebilir. Burada neşe değil, büyük bir hayal kırıklığı veriyorsunuz.

Kimsenin memnun olmadığı 5 Noel hediyesi

1. Noel çikolatası

Aralık ayının başında Noel çikolatası, kurabiyeler ve benzerlerine doyamazken, yıl sonunda işler biraz farklı görünüyor. Hediye büyük bir kutu çikolata mı yoksa Noel Baba çikolatası mı? 2023’te bundan kolayca vazgeçebiliriz.  Zaten bu sürede tatlı ve çikolatalar sıklıklıkla tüketildiği için kimse böyle bir hediye beklemiyor.

Noel Baba Küçük Figür Çikolata - Nin Chocolate

2. Beslenme kılavuzları, fitness ekipmanları

Sizin de etrafınızda tam bir fitness manyağı var mı? O halde sportif bir hediye ile onu kesinlikle mutlu edebilirsiniz… Ama bu kişi özellikle atletik değilse veya sportif olma eğilimi yoksa dikkatli olunması önerilir. Özellikle kalp-damar hastalıkları, şeker hastalığı ile ilgili burada, bir beslenme rehberi veya bir fitness aleti, hızlı bir şekilde tecavüz edici bir etki yaratabilir ve alıcının yanlış tarafına geçebilir.

Zihin ve Beden Sağlığı İçin Pilates: En İyi 11 Pilates Seti

3. Kişisel gelişim kitapları

Kişisel gelişim söz konusu olduğunda, hediye hızla geri tepebilir. Özellikle alıcının zihinsel yaşamı hakkında yanlış bir izlenimde bulunduğunuzu hissettirebilirsiniz. Hediye alıcısı belki de o anda duygu durumunu, etrafındaki herkesin bilmesini istemiyor olabilir, en derindeki iç yüzünün neye benzediğini veya şu anda ne yaptığını bilmesini istemiyor olabilir mi? Bilinsin istese bile, bu tür hediyeler yalnızca çok kişisel bir ortamda verilmelidir.

En İyi Kişisel Gelişim Kitapları (2022 için 19 Kitap Önerisi) - ikas

4. Kişisel Olmayan Kuponlar

Hediye çeki kendi içinde kötü bir şey değildir. Kuponun en azından hediye ettiğiniz kişi ile bir bağlantısının olması gerekir. Örneğin hediye edeceğiniz arkadaşınız antika, vintage, veya organik ürünlerin olduğu dükkanı seviyorsa oraya ait bir kupon hediye edebilirsiniz.  Kişiyle hiçbir ilgisi olmayan bir kupondan daha kötü bir hediye yoktur.

Hediye Çeki Kuponu – bebemola.com

5. Sözlü Kupalar

Kendi başına, bir fincan her zaman iyi bir hediyedir, ancak sözde zekice veya  komik bir sözle, sıkışık bir gülümseme ve bastırılmış bir “teşekkür ederim” daha olasıdır. O yüzden komik olduğunu düşündüğünüz bir kupayı hediye ederken 2 kere düşünün.

Bi Doy Artık' Baskılı Komik Kupa Bardak

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu