Kim Kardashian'ın çok konuşulan burun estetiği

Son yıllarda magazin dünyasında kendi tahtını kuran Kim Kardashian'ın, çok konuşulan ve birçok kadın tarafından yaptırılan burun estetiğine uzman değerlendirmesi...

Kardashian soyadını her yerde duymaya alıştık derken şimdilerde kadınlar arasında Kim Kardashian burnu konuşulur oldu. Evliliği, çocuğu ve kalçası derken yıllar içerisinde değişen profil yapısı, dudak dolgusu ve enjeksiyon dolguların da etkisiyle kendini daha çok belli eder hale geldi.

Sanırız ki Kim Kardashian'ın yıllar içinde ufak rötuşlarla değişen burun yapısı (ani bir değişimin yaşanmaması yüzünden) kadınlarda bu burnun diğerlerine kıyasla daha doğal olduğu algısını yaratıyor. Son zamanlarda burun estetiği operasyonları için başvuran hastalarda en çok talebi Kim Kardashian'ın burnu gördü. Peki Kardashian burnunun sırrı nedir?

İşte bir uzmanın gözünden Kim Kardashian'ın burun estetiğinin değerlendirilmesi...

''Yeni bir yüz şekli verilmiş''

''Zaman içinde ufak rotüşlarla şekillendirilen burun son olarak daha küçülmüş olarak göze çarpıyor. Son revizyon operasyonunu göz önünde bulundurarak yorum yapacağım. Öncelikle burun dahil olmak üzere Kim Kardashian'a yeni bir yüz şekli verilmiş diyebilirim.

Yanak bölgesine yapılan dolguların da etkisiyle burnu olduğunda daha düzgün duruyor. Yoğun dolgular sayesinde Kim Kardashian'a yeni bir yüz kontürü kazandırılmış. Bunu da makyajla tamamlamayı çok iyi biliyor ve fotoğraflarda kusursuz çıkmayı başarıyor.

Yapılan operasyon bizce daha iyi yapılabilirmiş. Ancak sürekli kamera karşısında olan biri için ani değişim pek hoş karşılanmıyor sanırım. Kardashian'ın burnu doğallığını kaybetmesin diye üst kısmındaki çıkıntı tamamen alınmamış sadece burun küçültülerek yukarı çekilmiş.

Elmacık kemiklerindeki jel dolgularla yüzüne derinlik kazandırılan Kardashian'ın aynı zamanda göz altı morluklarını anakronik asit dolgusuyla profesyonelce gizliyor.''Popüler yüzler sandığınız kadar iyi değil

''Sırf Kim Kardashian'ın burnu ona yakışıyor diye güzel burun kategorisine koyup kendiniz için bir kriter gibi algılamayın. Yapılan estetik burun operasyonlarında ünlülerin örnek alınan burunlardan çok hastanın yüz yapısına uyacak burun tasarımlar yapılır.

Hastanın isteği ya da beklentisinin ne kadar sağlıklı olduğu bu noktada biz cerrahlar için önemlidir. Yapılan işlem her ne kadar çoğu zaman aciliyet teşkil etmese de cerrahi bir müdahaledir ve en zor operasyonlardan biridir. Bu yüzden estetik cerrahınıza fikir danışırken beklentilerinizi kendisine anlatın fakat abartılı istekler her zaman beklentileri hiç bir zaman karşılayamayacak bir takıntıya dönüşebilir.

Yani Kim'in burnu kendisinde güzel olarabilir ancak size, ifade yapınızı değiştirecek bir hale de getirebilir. Estetik operasyon yaptırmayı düşünüyorsanız cerrahınızın sizin için tasarladığı burnu bilgisayarda tartışın ve beklentilerinizi anlatın ve ortak bir nokta bulun. Hayalinizde canlandırdığınız burun her zaman size farklı beklentilere götürür, aman dikkat…''

Yorumlar

ruhi 21-12-2014 23:56:52

ermeni oyunu işde böle olur her an deeşir,dikkatli olun.

muğla 21-12-2014 18:00:30

yedin bitirdin beni kadın

YORUM YAZ