Irina Shayk Meksika’da objektif karşısına geçti

Reality show yıldızı Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan rapçi Kanye West ile aşk yaşadığı ortaya çıkan model Irina Shayk, iş hayatına yoğunlaştı.

Kim Kardashian adil bir boşanma davası istiyor

Eşi Kanye West’e açacağı boşanma davasının hazırlığında olan Kim Kardashian, servetini adil bir şekilde bölüşmenin yollarını arıyor.

Kim Kardashian’dan 40. yaş partisi

ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian 40 yaşına girdi. Ailesi ve arkadaşlarıyla tatile çıkan Kardashian, doğum günü kutlamalarını Karayipler'de gerçekleştiriyor.

Bella Hadid ve Gigi Hadid, Kim Kardashian'ı takibi bıraktı

Bella Hadid ve Gigi Hadid, Kim Kardashian'ı takibi bıraktı

Bella Hadid ve Gigi Hadid, Kim Kardashian'ın Ermenistan'a verdiği destekten rahatsız olarak Kardashian'ı sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bıraktı.

Kim Kardashian’dan veda açıklaması

Kim Kardashian’dan veda açıklaması

Kim Kardashian, kendisinin ve tüm aile üyelerinin üne kavuşmasını sağlayan, günlük yaşantısını konu edinen Keeping Up with the Kardashians adlı reality show programının 14 yılın ardından sona erdiğini açıkladı.

Kim Kardashian bikiniyle poz verdi

Bir süredir rapçi eşi Kanye West ile evliliklerinde kara bulutlar dolaşan Kardashian, uzun bir aradan sonra iş hayatına geri döndü.

Kim Kardashian ile Kanye West boşanıyor mu

Kim Kardashian ile Kanye West'e yakın bir kaynak, 2014 yılında evlenen çiftin boşanma yolunda ilerlediğini iddia etti.

Kim Kardashian: Eşim bipolar

ABD başkan adaylığının ilk mitinginde hüngür hüngür ağlayarak ailevi sorunlarını paylaşan Kanye West’e eşi Kim Kardashian’dan cevap gecikmedi.

Ünlülerin vazgeçemediği estetik uygulamalar

Daha güzel ve genç görünmek isteyen ünlüler, özellikle doğal görünümlerini bozmayacak estetik operasyonlar için bıçak altına yatıyor. Longevita yöneticilerinden Senay Saydır, ünlüler tarafından en çok tercih edilen estetik cerrahi uygulamaları sıraladı.

Kanye West'ten eşine milyarderlik hediyesi

Dünyaca ünlü rapçi Kanye West, güzellik şirketinden 200 milyon dolarlık hisse satan Amerikalı magazin yıldızı eşi Kim Kardashian'ın 'milyarder' statüsüne ulaşmasını kutladı.