Kim Kardashian’dan 40. yaş partisi

ABD'li reality show yıldızı Kim Kardashian 40 yaşına girdi. Ailesi ve arkadaşlarıyla tatile çıkan Kardashian, doğum günü kutlamalarını Karayipler'de gerçekleştiriyor.

Yaptığı yorumlarla ve paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Kim Kardashian 40. yaşını kutluyor. Karayipler'de arkadaşları ve ailesi ile büyük bir kutlama için özel bir adada olan Kim Kardashian, tatilinden kesitleri yayınladı.

2 hafta karantinanın ardından

Kardashian, yeni yaşı için bikinisiyle objektif karşısına geçti. Kardashian iki hafta boyunca birden fazla sağlık taramasından geçen ve kendilerini karantinaya almalarını istediği yakın çevresine özel bir ada seyahatiyle sürpriz yaptığını söyledi.

Gündüz denizin ve güneşin keyfini çıkaran yıldız, akşam arkadaşları ve ailesiyle eğlendi. Kim, bir süreliğine her şey normalmiş gibi davrandıkları özel adada dans ettiklerini, birlikte film izlediklerini ve çok daha fazlasını da yaptıklarını söyledi.

"Alçakgönüllülükle hatırlıyorum”

Kardashian ayrıca, "Bunun şu an çoğu insan için erişilemez bir şey olduğunun farkındayım. Böyle anlarda hayatımın ne kadar ayrıcalıklı olduğunu alçak gönüllükle hatırlıyorum." dedi. Kardashian, kardeşleri Khloe, Koutney, Kendall ve Rob ile fotoğrafını paylaştı.

Gecede Kylie Jenner'ın olmaması ise dikkat çekti.

Yorumlar

YORUM YAZ