Kilo vermeden de zayıf görünmenizi sağlayacak ipuçları

Bazen kıyafetlerinizi seçerken yapacağınız birkaç küçük numara ile ince ve fit görünebilirsiniz.

Zayıf görünmenin yolu her zaman diyet yapmak değildir. Bazen kıyafetlerinizi seçerken yapacağınız birkaç küçük numara ile ince ve fit görünebilirsiniz. İste sizi daha zarif gösterecek giyim ipuçları.

Bol kıyafetlerden kaçının

Bol kıyafetler giyerek kilolarınızı kapatmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu yanlış bir bakış açısıdır. Büyük kıyafetler silueti de büyütür. Bu yüzden uzun bir trençkot yerine kısa bir ceket tercih etmelisiniz. Parlak renklerden korkmayın. En önemli şey, hangi renk kombinasyonlarının görünümünüze en uygun olduğunu belirlemektir.

Tek renk seçin

Tek renkli kıyafetler daha ince görünmenizi sağlar. Örneğin, bu zeytin tulumları. Bu şekilde, görünüşünüzü düzeltebilirsiniz.

Doğru kumaş doğru dikiş

Giysilerinizin kumaşının kalitesine mümkün olduğunca dikkat edin. İnce kumaşlardan yapılmış kıyafetler sadece vücudunuzun kusurlarını vurgular.

Kontrast geçişlere dikkat edin

Üst ve alt parçalar arasında çok fazla karşıtlık olduğu için, şekiller ikiye ayrılır, bu da onları daha kalın görünmesini sağlar . Bütünlüğü renkli ve hacimli bir ceketle sağlarsanız daha zarif veya ince görünebilirsiniz.

Çizgilerden korkmayın

Dikey çizgiler otomatik olarak birkaç ekstra kilo kaybettirir. Genel olarak, kıyafetler üzerindeki tüm dikey çizgiler sizi daha ince gösterecektir.

Büyük aksesuarlar kullanmayın

Büyük çantalar görüntüyü daha da ağırlaştırıyor. Çantadan kurtulun ve görüntü önemli ölçüde değişiyor.

Desenlere dikkat edin

Büyük dağınık desenli kıyafet seçmeyin.

Kıyafetinizi doğru kombinleyin

Bu örnekte, iyi bir kıyafetin nasıl mükemmel hale getirileceğini göstereceğiz. Pileli etekli tek renkli mavi elbise, sizi genel olarak iyi gösterir. Ancak bu kıyafet ceketle daha uyumludur. Bu arada, kollarınızı önünüzde tutmayı unutmayın. Bu her zaman daha iyi görünecektir.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ