Doğum sonrası diyet: En iyi besinler

Hamilelik sonrası beslenme, anne sağlığı ve bebeğin büyümesi ve gelişmesinde çok önemli bir rol oynar. Diyetisyen Serkan Sıtkı Şahin, doğumdan hemen sonra diyetin nasıl ayarlanması gerektiği konusunda ipuçları verdi.

Aşk-ı Memnu'nun Cemile'si Pelin Ermiş'in büyük değişimi

Bir döneme damga vuran Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı 'Cemile' karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu Pelin Ermiş'in son hali, görenleri şaşkına çeviriyor.

Buse Terim'den şaşırtan değişim paylaşımı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim, verdiği kiloları gösteren önce ve sonra paylaşımıyla sevenlerini şaşırttı.

Adele 32. Yaşını kutladı

Adele 32. Yaşını kutladı

Son zamanlarda yaptığı diyetle ve verdiği kilolarla isminden sıkça bahsettiren Adele, sosyal medyadan yayınladığı fotoğrafla şaşırttı.

Hamdi Alkan: Oldukça ağır bir resim

Hamdi Alkan: Oldukça ağır bir resim

60 kilo veren ünlü isim Hamdi Alkan, Instagram hesabından eski bir fotoğrafını, "Oldukça ağır bir resim" notuyla takipçileri ile paylaştı.

Berfu Yenenler doğum kilolarını verdi

Geçtiğimiz eylül ayında doğum yapan Berfu Yenenler, 7 ayda doğum kilolarını verdi.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek besinler

Doç.Dr. İsmail Özkaya, özellikle salgın sürecinde hazır gıdalar yerine sağlıklı besinler tüketilmesi gerektiğini söyledi.

Evde yapılabilecek egzersizler

Koronavirüs etkilerinden korunmak için evde oldukça hareketsiz kaldığımız şu günlerde Doç. Dr. Hülya Şirzai’nin önerilerine kulak verin.

Aç uyumanın bedenimize 4 olumsuz etkisi

Aç olarak uyumak kilo vermenize yardımcı olmanın aksine, fiziksel ve psikolojik birçok hastalığın sebebi oluyor.

Ergenlerin beslenme ihtiyaçlarına dikkat

Çocukların savunmasız bir dönem yaşadığı, hormonal, bilişsel ve duygusal değişikliklerle mücadele ettiği ve büyümenin hızla arttığı ergenlik döneminde, beslenmenin önemine dikkat çekiliyor.